Профил на менаџерот: Eduard Gindullin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Eduard Gindullin
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 6, 2011
Последна интеракција: Денес во 02:34:38
Постови на форумот:21  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (844)
Освоени поени:106 (1925)
Победи:4 (74)
Подиуми:11 (163)
Пол-позиции:1 (74)
Најбрзи круга:7 (70)
Просечно поени/трка: 7.07 (2.28)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 15, 2015)
Достигнувања:

58% отклучени

(208/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eduard Gindullin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 13
Број на најавувања:9608
Време поминато на ГПРО:3243.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 68
Позиција во сезоната:2
Пари: $???.???.???
Возач: Michael Bucknum (139)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:21
Гуми: Pipirelli
Име на тим: MatrËshka
Екипен пласман:35
Поени на тимот:441.1334

Спонзори

Allian (A68) - 31 трки
Emersen Electric (A68) - 17 трки
Café of Colombia (A68) - 15 трки
Air Fluid (P24) - 5 трки
Fiservice (A68) - 10 трки
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-68 6 0 3 0 0 43 17 2.53 SF 1004 Pipirelli $104.452.404 Задржи група
74 A-68 7 1 4 3 1 45 17 2.65 QF 3227 Pipirelli $112.486.619 Задржи група
73 A-68 8 0 1 0 1 29 17 1.71 - 1352 Pipirelli $68.657.928 Задржи група
72 A-68 12 0 0 2 0 14 16 0.88 R2 4225 Pipirelli $58.348.706 Задржи група
71 P-24 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 423 Contimental $-4.802.529 Испаднат
70 M-3 22 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 154 Yokomama $-7.732.410 Испаднат
69 M-3 16 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 88 Yokomama $31.514.523 Задржи група
68 M-3 10 2 2 0 1 23 17 1.35 R2 98 Contimental $37.423.955 Задржи група
67 M-3 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 82 Contimental $47.540.289 Задржи група
66 P-1 1 5 7 1 0 82 17 4.82 R2 179 Yokomama $64.956.609 Промовиран
65 A-48 4 0 6 0 2 67 17 3.94 QF 654 Pipirelli $104.352.872 Промовиран
64 A-48 12 0 0 2 0 13 17 0.76 - 3230 Pipirelli $117.527.444 Задржи група
63 A-48 9 0 0 1 0 27 17 1.59 QF 1301 Pipirelli $165.681.757 Задржи група
62 A-48 10 0 0 0 0 18 17 1.06 QF 2128 Pipirelli $76.364.895 Задржи група
61 A-48 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 2973 Pipirelli $73.891.383 Задржи група
60 R-24 2 7 12 3 4 124 17 7.29 QF 2721 Pipirelli $69.739.142 Промовиран
59 M-2 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 161 Dunnolop $-5.866.583 Спец пот
58 Elite 30 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 16 Hancock $-12.519.875 Испаднат
57 Elite 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 22 Dunnolop $19.802.689 Задржи група
56 Elite 22 0 0 1 0 8 17 0.47 R1 2634 Michelini $7.908.486 Задржи група
55 Elite 14 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 15 Michelini $15.624.532 Задржи група
54 M-2 1 4 10 4 2 101 17 5.94 R2 14 Dunnolop $81.919.838 Промовиран
53 M-2 5 1 5 0 2 46 17 2.71 - 41 Dunnolop $57.768.576 Задржи група
52 M-2 8 1 2 2 1 31 12 2.58 - - Dunnolop $98.037.774 Задржи група
51 P-4 1 7 13 7 5 122 17 7.18 F 79 Dunnolop $181.524.377 Промовиран
50 P-4 8 1 1 0 1 22 17 1.29 R1 ? Yokomama $195.798.214 Задржи група
49 A-22 1 9 12 16 10 118 17 6.94 F ? Pipirelli $239.262.477 Промовиран
48 A-22 5 3 5 4 4 53 17 3.12 R1 ? Pipirelli $85.239.338 Задржи група
47 A-22 7 0 4 0 0 37 17 2.18 R1 ? Pipirelli $61.260.862 Задржи група
46 A-22 11 1 1 0 0 28 17 1.65 R2 ? Pipirelli $15.219.324 Задржи група
45 P-2 16 1 1 0 1 11 17 0.65 QF 288 Contimental $-3.026.087 Испаднат
44 M-1 20 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Michelini $-20.341.917 Испаднат
43 M-1 12 0 2 0 0 15 17 0.88 QF 58 Avonn $4.902.099 Задржи група
42 P-1 2 4 6 4 6 77 17 4.53 R1 103 Dunnolop $52.925.526 Промовиран
41 A-29 1 7 10 13 7 113 17 6.65 W ? Pipirelli $73.413.748 Промовиран
40 A-29 6 1 4 2 1 39 16 2.44 QF - Pipirelli $62.113.959 Задржи група
39 P-5 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 439 Avonn $16.478.984 Испаднат
38 M-4 16 0 1 0 0 11 17 0.65 QF 66 Michelini $-7.363.602 Испаднат
37 P-18 1 4 11 5 6 105 17 6.18 W 55 Dunnolop $33.025.829 Промовиран
36 P-18 11 1 2 0 2 20 17 1.18 R2 200 Yokomama $30.034.594 Задржи група
35 A-57 4 4 6 1 4 59 17 3.47 QF 492 Pipirelli $53.078.935 Промовиран
34 A-57 7 0 2 0 1 23 17 1.35 R1 576 Pipirelli $19.404.031 Задржи група
33 P-9 9 0 1 0 0 26 16 1.62 QF - Dunnolop $-12.156.061 Испаднат
32 P-9 16 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Yokomama $17.462.296 Задржи група
31 A-6 4 1 5 2 0 61 17 3.59 QF 394 Pipirelli $53.751.061 Промовиран
30 A-6 20 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 725 Pipirelli $18.805.183 Задржи група
29 A-6 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $13.557.595 Задржи група
28 R-24 1 4 9 0 1 85 17 5 R1 974 Pipirelli $18.271.578 Промовиран
27 R-24 8 1 2 0 0 33 17 1.94 SF ? Pipirelli $2.453.847 Задржи група
26 R-24 29 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $-1.875.128 Задржи група