Профил на менаџерот: Karel Cittnar

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Karel Cittnar
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 9, 2011
Последна интеракција: Мар 28 2020, 10:50:05
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (476)
Освоени поени:21 (777)
Победи:0 (12)
Подиуми:1 (50)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:1 (14)
Просечно поени/трка: 5.25 (1.63)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(64/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Karel Cittnar Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 14
Број на најавувања:2759
Време поминато на ГПРО:548.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 104
Позиција во сезоната:5
Пари: $??.???.???
Возач: Jens Frentzen (97)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Evax Inc. (R104) - 5 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-104 11 0 0 0 0 9 10 0.9 QF 6706 Pipirelli $14.103.790 Задржи група
73 R-104 13 0 1 0 0 6 3 2 R1 6749 Pipirelli $9.466.004 Задржи група
72 R-122 13 0 1 0 1 13 5 2.6 SF 9828 Pipirelli $22.369.185 Задржи група
71 A-13 38 0 0 0 0 0 12 0 R1 6382 Pipirelli $11.927.237 Испаднат
70 R-76 1 8 14 5 2 136 17 8 W 2192 Pipirelli $29.656.209 Промовиран
69 A-54 31 0 0 0 0 0 9 0 R1 7577 Pipirelli $-12.360.541 Испаднат
68 R-112 5 0 2 0 0 44 13 3.38 QF 6352 Pipirelli $686.472 Промовиран
67 R-112 8 0 1 1 0 30 10 3 SF 7572 Pipirelli $28.828.230 Задржи група
66 A-43 38 0 0 0 0 0 6 0 - 12561 Pipirelli $21.968.875 Испаднат
65 R-101 5 2 2 3 2 52 16 3.25 QF 4353 Pipirelli $18.430.341 Промовиран
64 A-91 28 0 0 0 0 0 11 0 R1 7179 Pipirelli $-14.799.236 Испаднат
63 A-91 33 0 0 0 0 0 15 0 R2 5550 Pipirelli $7.499.645 Задржи група
62 R-125 2 1 12 3 1 105 17 6.18 W 3433 Pipirelli $1.747.789 Промовиран
61 R-125 4 0 4 4 0 72 17 4.24 SF 3419 Pipirelli $11.493.759 Задржи група
60 R-125 8 0 1 0 0 36 17 2.12 QF 3396 Pipirelli $-8.517.601 Задржи група
59 R-125 23 0 0 0 0 0 2 0 R1 11037 Pipirelli $9.569.341 Задржи група
58 R-125 18 0 0 0 0 2 14 0.14 R1 6582 Pipirelli $-4.814.857 Задржи група
57 R-125 11 0 0 0 0 7 2 3.5 R1 11231 Pipirelli $11.027.317 Задржи група
56 R-125 4 0 2 0 0 57 12 4.75 QF 7948 Pipirelli $17.243.746 Задржи група
55 R-125 8 0 1 0 0 16 9 1.78 R1 8408 Pipirelli $10.555.831 Задржи група
54 R-241 14 0 0 0 0 4 6 0.67 R1 9736 Pipirelli $-7.623.218 Задржи група
53 R-241 16 0 0 0 0 1 10 0.1 R1 8919 Pipirelli $260.439 Задржи група
52 A-24 34 0 0 0 0 0 17 0 - 1797 Pipirelli $-1.630.766 Испаднат
51 R-82 6 1 3 0 0 62 17 3.65 F 2534 Pipirelli $8.985.256 Промовиран*
50 R-82 12 0 0 0 0 7 9 0.78 - - Pipirelli $-3.867.756 Задржи група
49 A-122 38 0 0 0 0 0 7 0 - - Pipirelli $10.487.070 Пензиониран
48 R-53 5 0 4 0 0 54 14 3.86 SF - Pipirelli $6.089.255 Промовиран*
47 R-53 12 0 0 0 0 8 5 1.6 - - Pipirelli $8.885.437 Задржи група
46 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-80 27 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $26.121.000 Задржи група
44 R-80 23 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $13.207.174 Задржи група
43 R-80 17 0 0 0 0 1 15 0.07 R2 - Pipirelli $2.741.781 Задржи група
42 R-80 23 0 0 0 0 0 11 0 R2 - Pipirelli $3.263.875 Задржи група
41 R-80 22 0 0 0 0 0 9 0 - - Pipirelli $-22.643.547 Задржи група
37-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-53 11 0 0 0 1 12 14 0.86 R1 - Pipirelli $-4.984.956 Задржи група
35 R-53 22 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $2.002.537 Задржи група
34 R-320 20 0 0 0 1 1 9 0.11 R2 - Pipirelli $-14.162.293 Задржи група
33 R-320 16 0 1 1 4 16 14 1.14 - - Pipirelli $3.979.255 Задржи група
32 R-160 25 0 0 0 0 0 9 0 R1 - Pipirelli $-16.760.725 Задржи група
31 R-160 21 0 0 0 0 0 12 0 R2 - Pipirelli $-9.837.458 Задржи група
30 R-160 27 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $-7.872.648 Задржи група
29 R-160 28 0 0 0 1 0 13 0 R1 - Pipirelli $-11.328.973 Задржи група
28 R-160 25 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-4.855.910 Задржи група
27 R-160 32 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $-5.373.143 Задржи група
26 R-160 22 0 0 0 0 5 4 1.25 - - Pipirelli $9.386.281 Задржи група