Профил на менаџерот: Sergey Shinkevich

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sergey Shinkevich
Држава: Куба
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 2, 2011
Последна интеракција: Јул 26 2021, 16:21:30
Постови на форумот:8  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (792)
Освоени поени:0 (1706)
Победи:0 (60)
Подиуми:0 (158)
Пол-позиции:0 (73)
Најбрзи круга:0 (35)
Просечно поени/трка: - (2.15)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 18, 2011)
Достигнувања:

46% отклучени

(167/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergey Shinkevich Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 2
Број на најавувања:10107
Време поминато на ГПРО:1865.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 8
Позиција во сезоната:4
Пари: $??.???.???
Возач: Masami Kuwashima (69)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Nolen (R8) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 A-57 27 0 0 0 0 1 13 0.08 - 6016 Pipirelli $-3.587.278 Испаднат
81 P-20 40 0 0 0 0 0 5 0 - 7770 Pipirelli $132.716 Испаднат
80 M-5 40 0 0 0 0 0 6 0 - 7690 Pipirelli $22.892.026 Испаднат
79 Elite 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 65 Hancock $38.565.794 Испаднат
78 M-1 3 3 7 2 2 74 17 4.35 SF 33 Badyear $46.465.761 Промовиран
77 M-1 7 1 2 0 1 24 17 1.41 QF 63 Contimental $25.058.130 Задржи група
76 M-1 14 1 1 0 1 11 17 0.65 QF 148 Contimental $23.805.983 Задржи група
75 Elite 40 0 0 0 0 0 17 0 - 753 Pipirelli $52.878.124 Испаднат
74 Elite 23 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 83 Hancock $52.079.606 Задржи група
73 M-4 1 8 14 7 3 123 17 7.24 SF 1033 Badyear $107.549.590 Промовиран
72 M-4 4 2 5 1 2 45 17 2.65 R2 681 Contimental $81.416.471 Задржи група
71 M-4 8 2 3 1 2 30 17 1.76 R1 94 Contimental $78.918.452 Задржи група
70 P-11 1 5 9 14 2 96 17 5.65 F 63 Dunnolop $109.764.368 Промовиран
69 P-11 5 0 3 6 1 46 17 2.71 SF 240 Yokomama $102.435.409 Задржи група
68 P-11 8 0 3 0 0 25 17 1.47 R2 258 Contimental $46.894.446 Задржи група
67 M-4 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 364 Contimental $38.773.487 Испаднат
66 P-13 2 4 9 1 1 91 17 5.35 W 94 Dunnolop $36.636.113 Промовиран
65 P-13 11 0 2 0 0 19 17 1.12 - 222 Yokomama $14.998.825 Задржи група
64 M-3 40 0 0 0 0 0 17 0 - 499 Contimental $41.089.210 Испаднат
63 P-22 3 1 6 0 0 62 17 3.65 W 166 Yokomama $58.704.498 Промовиран
62 P-22 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 799 Yokomama $18.262.353 Задржи група
61 A-66 2 6 13 11 6 112 17 6.59 F 845 Pipirelli $50.678.471 Промовиран
60 A-66 10 1 3 0 0 29 17 1.71 R2 1192 Pipirelli $37.289.926 Задржи група
59 P-24 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3473 Pipirelli $30.382.538 Испаднат
58 P-24 7 0 3 0 0 41 17 2.41 SF 217 Dunnolop $37.919.403 Задржи група
57 P-24 7 0 2 0 0 31 17 1.82 SF 1657 Dunnolop $45.651.678 Задржи група
56 P-24 17 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 268 Dunnolop $25.971.798 Задржи група
55 P-24 7 1 2 3 0 36 17 2.12 QF 377 Avonn $52.379.483 Задржи група
54 P-24 11 0 2 0 0 20 17 1.18 R2 2905 Yokomama $42.969.740 Задржи група
53 P-24 5 2 4 0 0 32 17 1.88 R1 926 Yokomama $36.326.127 Задржи група
52 M-2 37 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Dunnolop $3.916.705 Испаднат
51 P-12 2 6 8 3 4 82 17 4.82 W ? Dunnolop $50.306.887 Промовиран
50 P-12 14 0 1 0 1 14 17 0.82 QF ? Dunnolop $59.201.951 Задржи група
49 P-12 6 0 2 0 0 21 17 1.24 QF ? Dunnolop $67.733.919 Задржи група
48 P-12 7 2 4 2 2 42 17 2.47 QF ? Dunnolop $49.108.705 Задржи група
47 P-12 9 0 1 0 0 20 17 1.18 R2 ? Dunnolop $25.747.937 Задржи група
46 P-12 9 1 2 1 1 22 17 1.29 R1 171 Yokomama $38.688.766 Задржи група
45 P-12 27 0 0 0 1 2 17 0.12 - ? Contimental $63.493.453 Задржи група
44 A-72 3 5 12 2 1 110 17 6.47 QF 301 Pipirelli $83.099.794 Промовиран
43 A-72 6 1 4 0 0 49 14 3.5 R1 - Pipirelli $85.300.882 Задржи група
42 A-72 7 0 1 0 0 24 16 1.5 R1 - Pipirelli $112.714.726 Задржи група
41 A-72 9 0 0 0 0 23 17 1.35 R2 1479 Pipirelli $62.746.407 Задржи група
40 R-363 2 3 11 9 3 100 17 5.88 SF 1549 Pipirelli $44.648.670 Промовиран
39 R-363 5 0 2 0 0 47 17 2.76 R2 2830 Pipirelli $-30.187.653 Задржи група
38 R-363 11 1 1 0 0 23 17 1.35 SF ? Pipirelli $-22.955.299 Задржи група
31-37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 A-10 21 0 0 0 0 0 10 0 QF - Pipirelli $30.158.298 Пензиониран
29 A-10 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 913 Pipirelli $24.460.531 Задржи група
28 R-139 3 3 10 10 0 99 16 6.19 SF - Pipirelli $37.408.200 Промовиран
27 R-139 5 1 6 0 1 63 16 3.94 F - Pipirelli $-27.330.963 Задржи група