Профил на менаџерот: Ai Lein

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ai Lein
Држава: Малезија
Пол:Женски
Се приклучи:Сеп 26, 2011
Последна интеракција: Фев 2 2016, 15:05:53
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (351)
Освоени поени:0 (807)
Победи:0 (32)
Подиуми:0 (71)
Пол-позиции:0 (24)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (2.3)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

29% отклучени

(102/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ai Lein Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 8
Број на најавувања:3840
Време поминато на ГПРО:510.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-100 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-6.786.753 Пензиониран
51 R-69 4 5 6 1 1 63 9 7 QF - Pipirelli $9.295.901 Промовиран*
50 R-69 3 3 7 1 0 81 17 4.76 SF 1873 Pipirelli $-22.607.640 Задржи група
49 R-69 15 0 0 0 0 2 1 2 - - Pipirelli $-21.987.201 Задржи група
48 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-8 17 0 0 0 0 6 4 1.5 R2 - Pipirelli $6.996.598 Пензиониран
46 A-8 11 0 1 0 0 18 16 1.12 QF - Pipirelli $10.499.925 Задржи група
45 A-8 16 0 0 0 0 14 9 1.56 - - Pipirelli $16.407.818 Задржи група
44 P-9 26 0 0 0 0 2 15 0.13 F - Avonn $-10.532.496 Испаднат
43 P-9 9 0 1 0 0 17 17 1 R1 ? Avonn $5.678.091 Задржи група
42 P-9 15 0 1 1 0 14 17 0.82 QF ? Avonn $13.199.629 Задржи група
41 P-9 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 309 Avonn $15.638.171 Задржи група
40 P-9 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $14.005.803 Задржи група
39 A-20 1 5 8 3 3 102 17 6 W 449 Pipirelli $56.992.373 Промовиран
38 A-20 17 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $62.410.096 Задржи група
37 R-110 1 9 16 12 6 142 17 8.35 F 1072 Pipirelli $34.867.671 Промовиран
36 R-110 1 6 12 2 1 113 17 6.65 W 1355 Pipirelli $-20.077.060 Задржи група
35 R-110 9 0 1 0 0 21 17 1.24 R2 2595 Pipirelli $-24.775.534 Задржи група
34 A-5 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Pipirelli $-2.963.567 Испаднат
33 R-339 2 2 12 0 0 100 17 5.88 W 1076 Pipirelli $12.745.160 Промовиран
32 R-339 14 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 - Pipirelli $-2.558.205 Задржи група
31 A-54 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $851.853 Испаднат
30 A-54 29 0 0 0 0 0 17 0 - 1004 Pipirelli $2.750.568 Задржи група
29 R-155 4 2 4 4 0 68 17 4 QF 1632 Pipirelli $10.257.031 Промовиран*
28 R-155 8 0 2 0 0 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $1.440.670 Задржи група
27 R-155 21 0 0 0 0 4 9 0.44 - - Pipirelli $8.268.342 Задржи група