Профил на менаџерот: Alexander Zagorodnyh

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alexander Zagorodnyh
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 5, 2011
Последна интеракција: Јун 2 2015, 17:47:45
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (309)
Освоени поени:0 (612)
Победи:0 (29)
Подиуми:0 (53)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:0 (26)
Просечно поени/трка: - (1.98)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(94/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alexander Zagorodnyh Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 29, Трка 6
Број на најавувања:1689
Време поминато на ГПРО:366 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
49-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-16 37 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-32.942.279 Пензиониран
47 P-6 29 0 0 0 0 3 10 0.3 R1 - Yokomama $-9.126.533 Испаднат
46 P-6 25 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 328 Avonn $22.408.458 Задржи група
45 P-6 24 0 0 0 0 5 16 0.31 - - Yokomama $1.273.899 Задржи група
44 A-47 1 12 15 1 9 148 17 8.71 W ? Pipirelli $80.664.524 Промовиран
43 A-47 5 1 2 1 0 43 17 2.53 R2 847 Pipirelli $60.542.219 Задржи група
42 A-47 14 0 1 0 2 19 17 1.12 R1 ? Pipirelli $27.511.009 Задржи група
41 A-47 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $18.707.162 Задржи група
40 P-14 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Avonn $47.095.717 Испаднат
39 A-2 1 8 11 4 8 107 17 6.29 W ? Pipirelli $85.406.426 Промовиран
38 A-2 8 1 2 0 1 28 17 1.65 R1 ? Pipirelli $49.897.366 Задржи група
37 A-2 12 0 2 0 0 15 17 0.88 - ? Pipirelli $48.111.659 Задржи група
36 A-2 14 1 1 0 1 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $37.863.345 Задржи група
35 P-5 31 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? Yokomama $39.713.914 Испаднат
34 A-47 6 2 3 0 3 44 17 2.59 SF ? Pipirelli $96.664.348 Промовиран*
33 A-47 6 0 4 0 0 30 17 1.76 SF ? Pipirelli $72.564.783 Задржи група
32 A-47 14 0 0 0 2 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $45.086.174 Задржи група
31 A-47 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 975 Pipirelli $18.306.710 Задржи група
30 R-53 2 4 11 11 0 101 17 5.94 W 1028 Pipirelli $22.313.340 Промовиран
29 R-53 11 0 1 0 0 23 12 1.92 - - Pipirelli $-13.312.512 Задржи група