Профил на менаџерот: Simas Tyla

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Simas Tyla
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 14, 2011
Последна интеракција: Јун 5 2020, 22:41:01
Постови на форумот:13  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (326)
Освоени поени:0 (637)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: 0 (1.95)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(57/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Simas Tyla Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 14
Број на најавувања:3336
Време поминато на ГПРО:400.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Да види некого

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 76
Позиција во сезоната:24
Пари: $??.???.???
Возач: Jose Jabouille (84)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Sharph (R76) - 2 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-32 39 0 0 0 0 0 1 0 - 10760 Pipirelli $9.179.732 Пензиониран
74 R-104 6 0 2 0 0 38 10 3.8 QF 6537 Pipirelli $18.732.618 Промовиран
73 A-19 15 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 5994 Pipirelli $-47.153.917 Испаднат
72 A-19 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 4987 Pipirelli $7.146.228 Задржи група
71 A-19 20 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 4034 Pipirelli $8.315.270 Задржи група
70 R-90 5 3 7 1 0 80 17 4.71 SF 3897 Pipirelli $9.964.322 Промовиран*
69 R-90 7 0 2 0 1 30 17 1.76 R1 4835 Pipirelli $6.026.547 Задржи група
62-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 A-15 33 0 0 0 0 0 3 0 R1 10500 Pipirelli $37.105.562 Пензиониран
60 R-186 3 4 8 0 1 90 17 5.29 F 3164 Pipirelli $11.600.091 Промовиран
59 R-186 8 0 2 2 0 38 17 2.24 QF 3432 Pipirelli $8.310.672 Задржи група
52-58 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-12 37 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $32.520.619 Пензиониран
50 A-12 28 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $38.151.640 Задржи група
49 R-13 4 4 6 1 5 64 17 3.76 QF ? Pipirelli $30.762.686 Промовиран
48 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-327 17 0 0 0 0 3 3 1 - - Pipirelli $7.617.991 Задржи група
43-46 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 R-58 8 3 4 1 0 44 9 4.89 - - Pipirelli $-23.640.589 Задржи група
39-41 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 R-88 7 1 2 0 0 37 15 2.47 R2 - Pipirelli $14.768.029 Задржи група
37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-55 7 1 2 1 0 40 15 2.67 QF - Pipirelli $21.127.303 Задржи група
35 R-55 25 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $24.442.482 Задржи група
34 R-87 13 0 1 0 0 21 6 3.5 R2 - Pipirelli $2.315.584 Задржи група
33 R-87 8 0 3 3 0 47 17 2.76 F ? Pipirelli $19.611.482 Задржи група
32 R-87 9 0 1 0 0 26 17 1.53 QF 2306 Pipirelli $12.192.033 Задржи група
31 R-87 8 1 1 3 0 29 17 1.71 R2 ? Pipirelli $-34.553.023 Задржи група
30 R-87 17 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $-20.199.950 Задржи група
29 R-87 25 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 - Pipirelli $-8.488.124 Задржи група
28 R-87 16 0 1 0 0 15 17 0.88 SF ? Pipirelli $-9.045.075 Задржи група
27 R-87 19 0 0 0 0 3 4 0.75 - - Pipirelli $8.568.863 Задржи група