Профил на менаџерот: József Györfi

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:József Györfi
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 19, 2011
Последна интеракција: Јул 3 2020, 17:47:37
Постови на форумот:74  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (364)
Освоени поени:0 (1075)
Победи:0 (61)
Подиуми:0 (101)
Пол-позиции:0 (71)
Најбрзи круга:0 (45)
Просечно поени/трка: 0 (2.95)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 24, 2014)
Достигнувања:

49% отклучени

(174/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до József Györfi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 15
Број на најавувања:5130
Време поминато на ГПРО:1245.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 12
Позиција во сезоната:33
Пари: $???.???.???
Возач: Atila da Silva Ramos (137)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Yokomama
Име на тим: Redline Racing
Екипен пласман:211
Поени на тимот:260.4

Спонзори

BellWest (A89) - 19 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-89 1 9 11 8 7 122 17 7.18 W 514 Pipirelli $157.252.080 Промовиран
74 A-89 13 0 0 0 0 15 16 0.94 R1 4559 Pipirelli $171.245.098 Задржи група
73 A-89 13 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 1817 Pipirelli $142.143.923 Задржи група
72 A-89 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 3866 Pipirelli $119.990.907 Задржи група
71 A-89 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 4304 Pipirelli $96.946.377 Задржи група
70 R-105 1 16 17 17 13 168 17 9.88 W 1585 Pipirelli $60.464.745 Промовиран
69 R-105 7 2 2 1 1 43 17 2.53 R1 4059 Pipirelli $-25.579.943 Задржи група
68 R-105 14 0 0 0 0 3 2 1.5 - 7920 Pipirelli $6.324.603 Задржи група
53-67 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-108 16 0 0 0 0 5 5 1 - - Pipirelli $11.149.570 Задржи група
48-51 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 P-6 39 0 0 0 0 0 0 - - - blank $22.468.266 Пензиониран
46 P-6 24 0 0 0 0 8 8 1 R1 - Avonn $78.519.199 Задржи група
45 A-105 1 10 14 12 3 133 17 7.82 SF 408 Pipirelli $139.319.222 Промовиран
44 A-105 8 1 1 1 0 20 15 1.33 R1 - Pipirelli $87.291.972 Задржи група
43 A-105 11 0 1 0 0 23 17 1.35 R1 ? Pipirelli $56.960.559 Задржи група
42 R-93 1 9 16 14 1 138 17 8.12 W ? Pipirelli $65.138.245 Промовиран
41 R-93 8 1 3 0 4 28 12 2.33 - - Pipirelli $-20.549.585 Задржи група
40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 R-323 14 0 1 0 2 10 13 0.77 R1 - Pipirelli $75.772.390 Задржи група
38 A-57 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $38.727.800 Пензиониран
37 A-57 12 0 2 0 1 18 12 1.5 R1 - Pipirelli $84.777.066 Задржи група
36 R-185 3 3 10 14 0 94 17 5.53 SF 1845 Pipirelli $69.701.490 Промовиран
35 R-356 26 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $13.627.448 Задржи група
34 R-187 12 0 1 0 0 12 7 1.71 R1 - Pipirelli $28.707.663 Задржи група
33 R-173 16 0 0 0 0 5 6 0.83 R2 - Pipirelli $17.754.691 Задржи група
32 P-11 26 0 0 0 0 3 6 0.5 R1 - Badyear $-23.900.350 Пензиониран
31 P-11 17 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 ? Yokomama $67.867.790 Задржи група
30 A-58 1 7 9 1 6 102 17 6 SF ? Pipirelli $82.958.481 Промовиран
29 A-58 13 0 1 0 1 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $69.845.227 Задржи група
28 R-20 4 3 7 3 6 64 17 3.76 SF ? Pipirelli $29.262.271 Промовиран
27 R-20 26 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $3.987.353 Задржи група