Профил на менаџерот: Kaspars Radzins

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kaspars Radzins
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 17, 2008
Последна интеракција: Мар 20 2009, 22:31:52
Постови на форумот:9  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (67)
Освоени поени:0 (195)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.91)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kaspars Radzins Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 9, Трка 7
Број на најавувања:534
Време поминато на ГПРО:226.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
14-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
13 A-32 12 1 1 0 0 14 14 1 - - blank $-7.330.193 Испаднат
12 R-35 4 2 5 3 0 68 14 4.86 - - blank $1.887.593 Промовиран
11 R-35 3 1 6 0 0 68 16 4.25 - - blank $-7.523.210 Задржи група
10 R-35 9 2 3 0 0 30 12 2.5 - - blank $-16.226.087 Задржи група
9 R-35 18 0 0 0 0 15 11 1.36 - - blank $-888.249 Задржи група