Профил на менаџерот: Paweł Smagała

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paweł Smagała
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 27, 2011
Последна интеракција: Мар 31 2015, 23:54:15
Постови на форумот:100  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (242)
Освоени поени:0 (503)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (44)
Пол-позиции:0 (42)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (2.08)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

23% отклучени

(83/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paweł Smagała Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 17
Број на најавувања:1091
Време поминато на ГПРО:567 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
43-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 A-53 24 0 0 0 0 2 6 0.33 R1 - Pipirelli $-10.136.082 Спец пот
41 P-12 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $1.853.431 Испаднат
40 P-12 22 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Dunnolop $7.115.319 Задржи група
39 P-12 23 0 0 1 0 5 17 0.29 R1 ? Avonn $55.218.667 Задржи група
38 P-12 15 1 1 2 0 13 17 0.76 - ? Yokomama $19.167.620 Задржи група
37 A-76 1 5 12 12 1 115 17 6.76 W 307 Pipirelli $65.301.216 Промовиран
36 A-76 8 0 2 3 0 35 17 2.06 R1 ? Pipirelli $39.451.438 Задржи група
35 A-76 13 0 0 0 0 15 17 0.88 QF ? Pipirelli $54.556.623 Задржи група
34 R-315 1 4 10 4 3 96 16 6 W - Pipirelli $25.565.324 Промовиран
33 R-315 13 0 0 1 0 10 16 0.62 R2 - Pipirelli $-12.259.274 Задржи група
32 R-315 12 0 0 0 0 9 16 0.56 R1 - Pipirelli $-6.931.628 Задржи група
31 R-315 7 0 3 2 2 39 17 2.29 R2 ? Pipirelli $-10.305.747 Задржи група
30 A-19 27 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1388 Pipirelli $31.764.843 Испаднат
29 R-220 2 4 12 15 1 110 17 6.47 W 1113 Pipirelli $40.304.861 Промовиран
28 R-220 8 1 4 2 1 42 17 2.47 QF ? Pipirelli $-4.085.781 Задржи група
27 R-220 23 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $10.141.941 Задржи група