Профил на менаџерот: Stanislav Makarov

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Stanislav Makarov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 6, 2011
Последна интеракција: Дек 10 2018, 15:49:25
Постови на форумот:22  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (662)
Освоени поени:0 (2053)
Победи:0 (83)
Подиуми:0 (187)
Пол-позиции:0 (152)
Најбрзи круга:0 (69)
Просечно поени/трка: - (3.1)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 25, 2011)
Достигнувања:

64% отклучени

(229/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stanislav Makarov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 1
Број на најавувања:10222
Време поминато на ГПРО:3171 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
68-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
67 Elite 40 0 0 0 0 0 0 - - 6828 blank $-11.105.210 Пензиониран
66 M-2 3 1 5 0 0 52 17 3.06 QF 40 Dunnolop $33.517.480 Промовиран
65 M-2 7 2 2 5 0 28 17 1.65 - 1433 Michelini $39.867.078 Задржи група
64 P-5 1 4 13 6 3 112 17 6.59 W 108 Dunnolop $116.344.645 Промовиран
63 P-5 6 0 0 0 1 33 17 1.94 - 263 Dunnolop $79.930.709 Задржи група
62 A-93 2 4 9 16 6 99 17 5.82 SF 2079 Pipirelli $147.239.505 Промовиран
61 A-93 4 2 6 1 0 58 17 3.41 R2 897 Pipirelli $90.278.075 Задржи група
60 A-93 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 1764 Pipirelli $72.489.382 Задржи група
59 R-109 1 7 11 13 4 118 17 6.94 W 3921 Pipirelli $38.258.264 Промовиран
58 R-109 5 0 5 0 1 61 17 3.59 R1 3345 Pipirelli $-21.421.152 Задржи група
57 R-109 3 0 2 0 1 71 17 4.18 SF 3800 Pipirelli $-22.895.566 Задржи група
56 A-14 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 5342 Pipirelli $-26.766.742 Испаднат
55 A-14 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 3044 Pipirelli $17.329.177 Задржи група
54 P-25 30 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 6366 Yokomama $7.205.631 Испаднат
53 M-4 26 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 5751 Contimental $-2.704.532 Испаднат
52 Elite 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Contimental $-23.533.074 Испаднат
51 M-3 3 0 3 3 0 48 17 2.82 R1 33 Dunnolop $50.187.780 Промовиран
50 P-8 2 1 12 8 1 102 17 6 F 72 Avonn $48.310.743 Промовиран
49 P-8 7 2 2 0 0 40 17 2.35 R1 ? Avonn $75.288.394 Задржи група
48 P-8 5 0 2 0 0 36 17 2.12 R1 259 Avonn $107.689.999 Задржи група
47 A-32 1 13 17 15 14 162 17 9.53 W 144 Pipirelli $92.179.464 Промовиран
46 A-32 5 1 5 7 1 49 17 2.88 - 841 Pipirelli $90.058.787 Задржи група
45 A-32 7 0 2 0 0 24 17 1.41 R1 ? Pipirelli $103.517.736 Задржи група
44 R-410 1 6 17 16 5 138 17 8.12 W 1462 Pipirelli $59.088.585 Промовиран
43 R-410 7 1 4 4 3 60 17 3.53 F 2236 Pipirelli $-13.605.021 Задржи група
42 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Hancock $-16.801.893 Спец пот
41 M-3 3 3 7 1 3 71 17 4.18 R2 27 Dunnolop $24.260.061 Промовиран
40 M-3 22 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Avonn $26.859.102 Задржи група
39 M-3 20 0 1 1 0 8 17 0.47 R2 ? Avonn $51.515.822 Задржи група
38 P-1 1 11 13 14 5 132 17 7.76 W 62 Yokomama $71.467.353 Промовиран
37 P-1 7 0 1 0 0 26 17 1.53 R1 199 Yokomama $76.722.914 Задржи група
36 A-19 1 10 16 13 12 140 17 8.24 W ? Pipirelli $94.175.593 Промовиран
35 A-19 11 0 1 0 1 21 17 1.24 R1 ? Pipirelli $86.936.611 Задржи група
34 A-19 20 0 0 0 1 9 17 0.53 R2 ? Pipirelli $104.894.448 Задржи група
33 R-207 1 5 8 16 1 99 17 5.82 QF ? Pipirelli $48.804.700 Промовиран
32 A-15 23 0 0 0 0 5 17 0.29 - ? Pipirelli $-30.473.819 Испаднат
31 P-12 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Yokomama $-7.896.484 Испаднат
30 A-16 4 2 8 1 2 76 17 4.47 W ? Pipirelli $35.190.667 Промовиран
29 A-16 6 2 3 1 2 43 17 2.53 R1 765 Pipirelli $32.882.426 Задржи група
28 R-48 1 6 12 11 2 110 17 6.47 W 972 Pipirelli $20.714.008 Промовиран