Профил на менаџерот: Totos Lopez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Totos Lopez
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 8, 2011
Последна интеракција: Дек 26 2013, 23:42:31
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (77)
Освоени поени:0 (114)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: - (1.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Totos Lopez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 2
Број на најавувања:410
Време поминато на ГПРО:34.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
34-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 A-9 38 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-9.968.329 Испаднат
32 R-168 3 7 8 3 2 80 17 4.71 SF ? Pipirelli $3.533.761 Промовиран
31 R-168 9 1 3 0 7 24 16 1.5 R2 - Pipirelli $-6.631.945 Задржи група
30 R-168 14 1 1 0 1 10 12 0.83 R1 - Pipirelli $-13.347.849 Задржи група
29 R-168 30 0 0 0 0 0 7 0 R1 - Pipirelli $-16.412.883 Задржи група
28 R-168 26 0 0 0 0 0 14 0 R2 - Pipirelli $-4.409.800 Задржи група