Профил на менаџерот: Marcin Gala

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marcin Gala
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 24, 2008
Последна интеракција: Денес во 20:52:01
Постови на форумот:39  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (883)
Освоени поени:3 (1639)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (135)
Пол-позиции:0 (62)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: 0.25 (1.86)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 15, 2009)
Достигнувања:

39% отклучени

(139/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcin Gala Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 10, Трка 7
Број на најавувања:12904
Време поминато на ГПРО:2024.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 4
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Rikky Götz (134)
Технички Директор: Malcom North (88)
Екипа во целост:19
Гуми: Yokomama
Име на тим: Outcasts Racing Team
Екипен пласман:46
Поени на тимот:328.0002

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Marcin Gala (Последна обнова: Дек 19 2015, 00:54:13)
Wins:

Adelaide GP (Australia) x4
Ahvenisto GP (Finland) x3
Austin GP (United States)
Brands Hatch GP (United Kingdom)
Fiorano GP (Italy)
Fuji GP (Japan)
Indianapolis Oval GP (United States)
Interlagos GP (Brazil)
Imola GP (San Marino)
Istanbul GP (Turkey)
Kyalami GP (South Africa) x2
Laguna Seca GP (United States)
Melbourne GP (Australia)
Mexico City GP (Mexico)
Montreal GP (Canada) x2
Mugello GP (Italy)
New Delhi GP (India)
Nurburgring GP (Germany)
Oesterreichring GP (Austria)
Paul Ricard GP (France)
Poznan GP (Poland)
Rafaela Oval GP (Argentina)
Sepang GP (Malaysia)
Serres GP (Greece) x2
Silverstone GP (United Kingdom)
Valencia GP (Spain) x2
Yas Marina GP (Abu Dhabi)
Zolder GP (Belgium)