Профил на менаџерот: Martin Bedoya

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Martin Bedoya
Држава: Перу
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 16, 2011
Последна интеракција: Мај 15 2019, 06:32:22
Постови на форумот:43  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (708)
Освоени поени:0 (1575)
Победи:0 (55)
Подиуми:0 (139)
Пол-позиции:0 (53)
Најбрзи круга:0 (35)
Просечно поени/трка: - (2.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

47% отклучени

(167/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martin Bedoya Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 4
Број на најавувања:8759
Време поминато на ГПРО:2070.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70 Elite 40 0 0 0 0 0 0 - - 7588 blank $-23.672.476 Пензиониран
69 Elite 7 2 4 2 4 38 17 2.24 R2 9 Hancock $7.526.521 Задржи група
68 Elite 9 0 3 2 0 33 17 1.94 QF 10 Bridgerock $29.074.228 Задржи група
67 Elite 21 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 39 Contimental $45.547.375 Задржи група
66 Elite 17 1 1 0 1 10 17 0.59 R1 4103 Contimental $32.423.427 Задржи група
65 Elite 14 0 1 0 0 11 17 0.65 - 171 Badyear $25.219.229 Задржи група
64 M-5 3 2 4 0 2 36 17 2.12 R1 2393 Badyear $64.083.590 Промовиран
63 P-15 1 4 10 5 0 96 17 5.65 F 141 Dunnolop $135.400.479 Промовиран
62 P-15 6 1 3 0 2 34 17 2 R2 460 Dunnolop $106.375.577 Задржи група
61 A-60 1 8 14 2 6 141 17 8.29 W 432 Pipirelli $155.129.229 Промовиран
60 A-60 6 0 3 0 0 42 17 2.47 R2 2064 Pipirelli $134.499.914 Задржи група
59 A-60 9 0 1 0 0 28 17 1.65 QF 1090 Pipirelli $127.625.035 Задржи група
58 A-60 14 1 1 0 0 21 17 1.24 QF 1211 Pipirelli $79.846.151 Задржи група
57 A-60 5 0 3 2 0 40 17 2.35 R2 1104 Pipirelli $61.975.122 Задржи група
56 P-15 9 1 2 0 0 24 17 1.41 QF 2206 Dunnolop $-17.500.313 Испаднат
55 M-3 5 0 3 1 0 36 17 2.12 R2 1416 Dunnolop $-233.606 Испаднат
54 M-3 20 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 324 Dunnolop $2.142.368 Задржи група
53 M-3 11 0 1 0 1 18 17 1.06 R1 3340 Dunnolop $31.405.363 Задржи група
52 P-5 2 2 10 1 1 87 17 5.12 SF ? Dunnolop $65.760.056 Промовиран
51 P-5 7 2 2 0 1 32 17 1.88 R1 ? Contimental $64.851.698 Задржи група
50 A-93 1 9 11 15 3 116 17 6.82 F ? Pipirelli $189.363.063 Промовиран
49 A-93 5 0 4 2 1 40 17 2.35 R1 ? Pipirelli $109.229.628 Задржи група
48 A-93 13 1 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $103.839.758 Задржи група
47 A-93 10 0 2 1 0 16 17 0.94 QF ? Pipirelli $55.993.800 Задржи група
46 A-93 5 1 4 0 1 48 17 2.82 SF 735 Pipirelli $62.173.556 Задржи група
45 P-20 11 1 1 0 0 21 17 1.24 QF ? Avonn $-5.028.464 Испаднат
44 P-20 9 0 2 0 0 16 17 0.94 QF 203 Avonn $12.673.347 Задржи група
43 M-4 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 172 Badyear $12.816.375 Испаднат
42 M-4 14 1 1 0 1 14 17 0.82 R2 ? Badyear $59.282.615 Задржи група
41 M-4 17 0 1 0 1 6 16 0.38 - - Badyear $44.864.464 Задржи група
40 P-3 3 4 8 10 0 82 17 4.82 F 109 Avonn $74.762.868 Промовиран
39 P-3 8 1 1 0 0 24 17 1.41 R1 ? Avonn $55.339.299 Задржи група
38 A-4 3 3 12 3 2 103 17 6.06 F 307 Pipirelli $97.157.009 Промовиран
37 A-4 9 0 0 0 0 18 17 1.06 QF ? Pipirelli $58.072.006 Задржи група
36 A-4 8 0 1 0 0 28 17 1.65 R1 ? Pipirelli $87.407.173 Задржи група
35 P-10 30 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Yokomama $25.152.326 Испаднат
34 P-10 21 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? Yokomama $18.809.844 Задржи група
33 A-12 1 4 11 2 4 104 17 6.12 QF ? Pipirelli $60.219.161 Промовиран
32 A-12 8 0 1 0 0 32 17 1.88 QF ? Pipirelli $40.475.163 Задржи група
31 A-12 6 2 5 0 1 53 17 3.12 SF ? Pipirelli $8.183.313 Задржи група
30 A-12 12 0 0 0 0 11 16 0.69 QF - Pipirelli $21.514.843 Задржи група
29 R-282 2 4 6 5 2 76 17 4.47 SF ? Pipirelli $17.277.621 Промовиран
28 R-282 18 0 0 0 0 3 13 0.23 - - Pipirelli $-31.432.538 Задржи група