Профил на менаџерот: Robert Considine

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Robert Considine
Држава: Ирска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 27, 2011
Последна интеракција: Окт 16 2014, 21:22:13
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (246)
Освоени поени:0 (385)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (1.57)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(50/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Robert Considine Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 7
Број на најавувања:2421
Време поминато на ГПРО:279.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-41 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $6.023.172 Пензиониран
43 P-8 37 0 0 0 0 0 11 0 - - Avonn $22.651.614 Испаднат
42 A-2 3 4 6 1 0 72 17 4.24 QF ? Pipirelli $48.163.093 Промовиран
41 A-2 19 0 1 0 0 8 16 0.5 R2 - Pipirelli $55.820.378 Задржи група
40 A-2 11 0 2 0 0 19 16 1.19 R1 - Pipirelli $97.164.910 Задржи група
39 A-2 12 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 955 Pipirelli $124.920.700 Задржи група
38 A-2 18 0 1 0 0 8 15 0.53 R1 - Pipirelli $75.001.689 Задржи група
37 A-2 16 0 2 0 1 12 12 1 R2 - Pipirelli $21.471.198 Задржи група
36 A-2 10 0 0 0 0 14 12 1.17 R1 - Pipirelli $8.606.275 Задржи група
35 A-2 14 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $9.094.737 Задржи група
34 R-172 4 1 5 4 0 63 17 3.71 QF 1466 Pipirelli $46.666.447 Промовиран
33 R-172 8 1 2 1 1 34 17 2 R1 1909 Pipirelli $17.465.025 Задржи група
32 A-28 34 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-3.245.893 Испаднат
31 R-21 1 6 9 2 3 91 17 5.35 W ? Pipirelli $7.681.070 Промовиран
30 R-21 8 0 1 2 0 29 17 1.71 QF ? Pipirelli $-14.388.133 Задржи група
29 R-21 15 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 2571 Pipirelli $19.362.457 Задржи група
28 R-21 18 0 0 0 0 1 11 0.09 - - Pipirelli $-756.677 Задржи група