Профил на менаџерот: Dmitry Maydibor

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Dmitry Maydibor
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 8, 2011
Последна интеракција: Мај 7 2019, 19:11:13
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (685)
Освоени поени:0 (1256)
Победи:0 (40)
Подиуми:0 (109)
Пол-позиции:0 (23)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (1.83)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 9, 2012)
Достигнувања:

29% отклучени

(104/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dmitry Maydibor Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 10
Број на најавувања:6672
Време поминато на ГПРО:2113.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 A-3 38 0 0 0 0 0 0 - - 11357 Pipirelli $-1.585.815 Пензиониран
69 P-12 31 0 0 0 0 2 9 0.22 R1 6972 Yokomama $30.373.931 Испаднат
68 P-12 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 3578 Yokomama $64.468.541 Задржи група
67 P-12 17 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 1506 Yokomama $37.542.896 Задржи група
66 P-12 21 0 1 0 0 7 16 0.44 R1 5254 Yokomama $87.541.648 Задржи група
65 P-12 25 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 2650 Yokomama $71.561.035 Задржи група
64 P-12 19 0 1 1 0 9 16 0.56 R1 4053 Dunnolop $101.961.764 Задржи група
63 P-12 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1588 Yokomama $135.420.826 Задржи група
62 P-12 8 1 1 0 0 21 17 1.24 R2 2242 Dunnolop $168.203.330 Задржи група
61 P-12 17 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 2289 Dunnolop $185.991.684 Задржи група
60 A-15 2 5 9 3 3 95 17 5.59 SF 914 Pipirelli $205.341.529 Промовиран
59 A-15 7 2 4 2 0 41 17 2.41 SF 5644 Pipirelli $199.452.972 Задржи група
58 A-15 4 0 5 1 0 39 17 2.29 QF 4238 Pipirelli $177.458.080 Задржи група
57 A-15 4 4 7 2 0 68 17 4 QF 4860 Pipirelli $158.481.693 Задржи група
56 A-15 12 0 2 0 0 16 17 0.94 R1 7919 Pipirelli $136.756.919 Задржи група
55 A-15 7 0 4 0 0 38 14 2.71 R1 7278 Pipirelli $113.939.537 Задржи група
54 A-15 6 1 2 0 1 31 17 1.82 QF 4613 Pipirelli $97.525.601 Задржи група
53 A-15 4 2 7 1 0 56 17 3.29 F 954 Pipirelli $89.440.342 Задржи група
52 A-15 4 2 4 0 1 49 17 2.88 SF ? Pipirelli $62.084.734 Задржи група
51 A-15 19 0 0 0 1 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $46.024.270 Задржи група
50 A-15 16 0 1 0 0 12 15 0.8 R2 - Pipirelli $25.077.440 Задржи група
49 P-18 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Dunnolop $18.326.938 Испаднат
48 P-18 21 0 0 0 0 9 12 0.75 QF - Dunnolop $32.869.377 Задржи група
47 P-18 18 0 0 1 0 5 17 0.29 R2 ? Dunnolop $47.425.639 Задржи група
46 P-18 12 1 3 0 0 24 17 1.41 R1 ? Contimental $83.648.543 Задржи група
45 A-39 4 3 10 1 2 90 17 5.29 W 499 Pipirelli $121.498.595 Промовиран*
44 A-39 5 2 3 4 1 41 17 2.41 SF ? Pipirelli $94.836.463 Задржи група
43 A-39 5 3 3 0 2 55 17 3.24 R1 ? Pipirelli $33.780.867 Задржи група
42 P-14 27 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Avonn $86.402.968 Испаднат
41 P-14 22 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 428 Avonn $85.504.447 Задржи група
40 A-8 1 8 13 7 4 125 17 7.35 W ? Pipirelli $107.663.250 Промовиран
39 A-8 12 0 2 0 0 14 17 0.82 F ? Pipirelli $95.635.606 Задржи група
38 P-21 34 0 0 0 1 0 17 0 R1 ? Dunnolop $44.187.226 Испаднат
37 P-21 6 1 3 0 2 36 17 2.12 QF 236 Dunnolop $56.690.813 Задржи група
36 P-21 4 2 2 0 1 33 17 1.94 R1 212 Dunnolop $54.595.163 Задржи група
35 A-3 3 1 7 0 1 79 17 4.65 QF 255 Pipirelli $41.537.379 Промовиран
34 A-3 6 1 1 0 0 38 17 2.24 QF ? Pipirelli $33.490.307 Задржи група
33 A-3 12 0 0 0 0 14 17 0.82 QF ? Pipirelli $43.789.896 Задржи група
32 A-3 13 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 751 Pipirelli $46.252.298 Задржи група
31 A-3 14 1 1 0 0 17 17 1 R2 502 Pipirelli $38.873.848 Задржи група
30 A-3 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 519 Pipirelli $13.172.926 Задржи група
29 R-238 4 0 8 0 0 86 17 5.06 F 1532 Pipirelli $30.413.136 Промовиран*
28 R-238 6 0 3 0 1 33 8 4.12 - - Pipirelli $-8.568.767 Задржи група