Профил на менаџерот: Ervins Licitis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ervins Licitis
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 31, 2008
Последна интеракција: Вчера во 16:55:59
Постови на форумот:634  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (929)
Освоени поени:0 (1658)
Победи:0 (52)
Подиуми:0 (141)
Пол-позиции:0 (72)
Најбрзи круга:0 (75)
Просечно поени/трка: 0 (1.78)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

47% отклучени

(169/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ervins Licitis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:irvinmove

Основни информации

Прво ГП: Сезона 9, Трка 11
Број на најавувања:9239
Време поминато на ГПРО:1583.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 63
Позиција во сезоната:32
Пари: $??.???.???
Возач: Mauro Pirro (100)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:19
Гуми: Pipirelli
Име на тим: 3Star Latvia Racing Team
Екипен пласман:441
Поени на тимот:133.5333

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Ervins Licitis (Последна обнова: Јун 7 2016, 21:12:04)
I am great at boxing, because I work in box factory.


I started playing GPRO in S8 R3. Then I didn't play game for some time and I was deleted.
This is my new profile.
Also I am very good at not getting 1st places, hah, not anymore... yet still