Профил на менаџерот: Ridas Preiksa

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ridas Preiksa
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 7, 2008
Последна интеракција: Мај 31 2013, 19:17:40
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (123)
Освоени поени:0 (262)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (23)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.13)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 24, 2010)
Достигнувања:

8% отклучени

(27/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ridas Preiksa Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 20, Трка 1
Број на најавувања:782
Време поминато на ГПРО:225.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
32-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 R-73 30 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $17.753.600 Задржи група
29-30 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 A-43 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $41.411.083 Пензиониран
27 A-43 8 1 2 0 0 21 7 3 R2 - Pipirelli $50.518.084 Задржи група
26 A-43 11 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 580 Pipirelli $81.468.710 Задржи група
25 A-43 17 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $40.594.207 Задржи група
24 R-196 1 6 11 1 0 107 17 6.29 W 1055 Pipirelli $37.382.511 Промовиран
23 A-10 29 0 0 0 0 1 17 0.06 - ? Pipirelli $31.519.279 Испаднат
22 R-160 4 1 6 0 0 61 16 3.81 R1 - Pipirelli $28.261.528 Промовиран
21 A-33 33 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $6.709.997 Испаднат
20 R-223 6 0 3 0 0 42 17 2.47 QF 1998 Pipirelli $8.877.963 Промовиран