Профил на менаџерот: Sabrina Kaelus

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Sabrina Kaelus
Држава: Бразил
Пол:Женски
Се приклучи:Фев 16, 2012
Последна интеракција: Мар 1 2016, 21:23:08
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (68)
Освоени поени:0 (78)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.15)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(9/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sabrina Kaelus Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 48, Трка 1
Број на најавувања:660
Време поминато на ГПРО:218 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-75 33 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $11.703.034 Испаднат
50 A-75 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $46.919.640 Задржи група
49 A-75 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1858 Pipirelli $11.371.737 Задржи група
48 R-137 4 1 3 0 0 66 17 3.88 SF 2199 Pipirelli $18.589.767 Промовиран