Профил на менаџерот: Edgar Krywokulski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Edgar Krywokulski
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 24, 2012
Последна интеракција: Денес во 01:03:45
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (643)
Освоени поени:35 (1218)
Победи:1 (27)
Подиуми:2 (99)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: 2.5 (1.89)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(89/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Edgar Krywokulski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 4
Број на најавувања:5424
Време поминато на ГПРО:2346.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 47
Позиција во сезоната:6
Пари: $??.???.???
Возач: Scott Hunt (127)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Scuderia Aysen Group
Екипен пласман:188
Поени на тимот:273.2663

Спонзори

NTV (A47) - 4 трки
Philip (A47) - 16 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-47 11 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 1521 Pipirelli $72.874.281 Задржи група
74 A-47 33 0 0 0 0 0 16 0 R2 3785 Pipirelli $45.436.711 Задржи група
73 A-47 21 0 0 0 0 3 12 0.25 R2 6324 Pipirelli $46.700.984 Задржи група
72 A-47 20 0 0 0 0 0 17 0 R2 1424 Pipirelli $43.349.289 Задржи група
71 A-47 22 0 0 0 0 0 17 0 R1 1834 Pipirelli $31.435.220 Задржи група
70 A-47 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1245 Pipirelli $29.954.326 Задржи група
69 A-47 26 0 0 0 0 0 13 0 R1 6071 Pipirelli $18.543.257 Задржи група
68 A-47 32 0 0 0 0 0 15 0 R1 5303 Pipirelli $36.533.898 Задржи група
67 A-47 28 0 0 0 0 0 13 0 - 6194 Pipirelli $39.198.710 Задржи група
66 A-47 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 1871 Pipirelli $29.954.662 Задржи група
65 A-47 22 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 4859 Pipirelli $2.197.148 Задржи група
64 P-4 33 0 0 0 0 0 16 0 - 4430 Dunnolop $9.452.103 Испаднат
63 P-4 23 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 3487 Dunnolop $77.135.821 Задржи група
62 P-4 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 352 Dunnolop $61.655.527 Задржи група
61 A-112 3 4 8 12 4 91 17 5.35 F 658 Pipirelli $120.649.043 Промовиран
60 A-112 4 1 6 0 0 73 17 4.29 QF 1036 Pipirelli $106.780.162 Задржи група
59 A-112 4 0 7 2 1 76 17 4.47 F 777 Pipirelli $72.801.262 Задржи група
58 A-112 11 1 1 0 0 21 16 1.31 R1 5301 Pipirelli $58.063.232 Задржи група
57 A-112 18 0 0 0 0 4 15 0.27 QF 5563 Pipirelli $72.690.869 Задржи група
56 A-112 12 1 1 0 1 13 17 0.76 R2 1260 Pipirelli $69.318.264 Задржи група
55 P-9 36 0 0 0 0 0 17 0 R2 804 Avonn $93.596.203 Испаднат
54 A-72 1 3 13 0 0 108 17 6.35 W 577 Pipirelli $86.085.378 Промовиран
53 A-72 10 0 0 0 0 19 17 1.12 R2 1556 Pipirelli $59.798.845 Задржи група
52 P-21 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 300 Dunnolop $27.208.768 Испаднат
51 A-6 1 5 11 1 0 98 16 6.12 R2 - Pipirelli $54.609.715 Промовиран
50 A-6 5 3 6 0 1 81 17 4.76 QF 370 Pipirelli $38.537.178 Задржи група
49 A-6 16 0 1 0 0 8 14 0.57 QF - Pipirelli $59.665.707 Задржи група
48 A-6 6 0 3 0 0 52 17 3.06 W 697 Pipirelli $49.450.639 Задржи група
47 A-6 4 2 4 1 0 54 17 3.18 SF ? Pipirelli $68.576.235 Задржи група
46 A-6 5 1 3 2 0 53 16 3.31 QF - Pipirelli $50.757.785 Задржи група
45 A-6 9 0 0 0 0 21 11 1.91 - - Pipirelli $48.905.702 Задржи група
44 A-6 9 0 1 0 0 25 14 1.79 R1 - Pipirelli $30.349.507 Задржи група
43 A-6 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 890 Pipirelli $15.545.613 Задржи група
42 A-6 24 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 1227 Pipirelli $19.911.875 Задржи група
41 R-200 1 5 14 7 0 123 16 7.69 F - Pipirelli $33.327.632 Промовиран
40 R-200 7 0 3 0 0 45 12 3.75 - - Pipirelli $-377.831 Задржи група
38-39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 A-53 36 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-5.020.717 Пензиониран
36 R-216 2 0 9 0 0 86 17 5.06 QF 1616 Pipirelli $9.258.638 Промовиран
35 R-216 13 0 0 0 0 10 13 0.77 R1 - Pipirelli $13.015.514 Задржи група
34 R-216 26 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $725.467 Задржи група
33 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
32 R-85 4 0 5 2 0 53 9 5.89 QF - Pipirelli $11.338.896 Задржи група
31 R-85 11 0 1 0 0 24 13 1.85 - - Pipirelli $3.629.905 Задржи група
30 R-190 18 0 0 0 1 9 9 1 R1 - Pipirelli $-11.207.323 Задржи група
29 R-190 19 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $11.263.027 Задржи група