Профил на менаџерот: Radek Sus

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Radek Sus
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 9, 2012
Последна интеракција: Вчера во 20:17:21
Постови на форумот:588  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:16 (797)
Освоени поени:13 (1635)
Победи:0 (55)
Подиуми:1 (137)
Пол-позиции:0 (85)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: 0.81 (2.05)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 27, 2012)
Достигнувања:

52% отклучени

(185/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Radek Sus Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 1
Број на најавувања:14575
Време поминато на ГПРО:4173.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 32
Позиција во сезоната:13
Пари: $???.???.???
Возач: Beppe Filippi (114)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:33
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Polish Racing Team
Екипен пласман:85
Поени на тимот:386.5332

Спонзори

Electronic Earths (A32) - 12 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-32 6 0 4 1 0 41 17 2.41 R2 3404 Pipirelli $67.651.379 Задржи група
74 P-14 38 0 0 0 0 0 16 0 - 3830 Pipirelli $4.149.871 Испаднат
73 M-5 29 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 3821 Badyear $9.905.989 Испаднат
72 M-5 24 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 204 Contimental $20.675.114 Задржи група
71 Elite 32 0 0 1 0 0 17 0 R1 4446 Contimental $11.015.929 Испаднат
70 Elite 18 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 13 Contimental $20.694.433 Задржи група
69 Elite 16 1 1 1 0 10 17 0.59 R1 12 Contimental $24.395.816 Задржи група
68 Elite 21 0 0 0 0 7 17 0.41 - 30 Contimental $31.708.459 Задржи група
67 Elite 4 2 4 0 1 56 17 3.29 R2 6 Bridgerock $25.547.196 Задржи група
66 Elite 2 7 10 2 1 95 17 5.59 QF 2 Bridgerock $49.678.103 Задржи група
65 Elite 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 41 Contimental $34.783.640 Задржи група
64 Elite 20 0 0 0 0 6 17 0.35 - 60 Contimental $76.784.490 Задржи група
63 Elite 5 1 7 4 0 50 17 2.94 F 5 Hancock $89.580.533 Задржи група
62 M-3 2 6 7 9 0 98 17 5.76 SF 16 Dunnolop $89.610.470 Промовиран
61 M-3 21 1 1 0 0 10 17 0.59 - 355 Contimental $83.516.412 Задржи група
60 M-3 9 0 1 0 0 22 17 1.29 R2 66 Michelini $128.530.510 Задржи група
59 P-15 3 3 5 1 1 70 17 4.12 F 1901 Dunnolop $213.150.409 Промовиран
58 P-15 9 0 1 0 0 17 17 1 - 249 Yokomama $210.121.362 Задржи група
57 A-40 3 4 11 15 2 95 17 5.59 SF 4556 Pipirelli $312.688.473 Промовиран
56 A-40 4 0 4 1 0 60 17 3.53 - 1188 Pipirelli $239.183.125 Задржи група
55 A-40 7 0 2 0 0 31 17 1.82 SF 4763 Pipirelli $193.847.373 Задржи група
54 A-40 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2572 Pipirelli $148.387.712 Задржи група
53 A-40 11 0 1 0 0 24 17 1.41 R2 1512 Pipirelli $209.730.519 Задржи група
52 A-40 14 0 0 2 0 13 17 0.76 R1 794 Pipirelli $175.089.971 Задржи група
51 A-40 13 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 1099 Pipirelli $158.770.897 Задржи група
50 A-40 13 0 0 0 0 21 17 1.24 R1 1067 Pipirelli $119.631.894 Задржи група
49 A-40 10 0 0 0 0 17 17 1 R1 861 Pipirelli $109.457.810 Задржи група
48 A-40 6 0 2 0 0 32 17 1.88 R1 787 Pipirelli $65.358.348 Задржи група
47 A-40 6 1 4 0 0 40 17 2.35 R2 627 Pipirelli $66.481.002 Задржи група
46 A-40 9 1 1 0 0 20 17 1.18 R1 945 Pipirelli $46.465.028 Задржи група
45 P-17 6 1 2 0 0 41 17 2.41 QF 182 Yokomama $-3.906.817 Испаднат
44 M-4 3 3 7 5 3 62 17 3.65 R2 ? Hancock $-782.123 Испаднат
43 Elite 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $15.130.362 Испаднат
42 Elite 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 46 Hancock $5.040.882 Задржи група
41 Elite 13 0 1 0 1 15 17 0.88 R2 11 Hancock $20.108.826 Задржи група
40 M-5 1 5 10 5 5 95 17 5.59 QF ? Dunnolop $47.446.778 Промовиран
39 M-5 15 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Avonn $39.804.079 Задржи група
38 P-6 2 3 10 13 5 85 17 5 F ? Yokomama $90.709.168 Промовиран
37 P-6 7 0 3 2 0 35 17 2.06 QF ? Yokomama $58.076.381 Задржи група
36 A-1 1 7 12 14 2 115 17 6.76 SF ? Pipirelli $175.632.252 Промовиран
35 A-1 8 0 3 3 0 30 17 1.76 R1 805 Pipirelli $142.069.915 Задржи група
34 A-1 8 1 3 1 0 33 17 1.94 R1 ? Pipirelli $129.958.916 Задржи група
33 A-1 8 0 1 0 0 34 17 2 R2 330 Pipirelli $68.383.861 Задржи група
32 R-306 2 5 8 5 2 81 17 4.76 QF ? Pipirelli $26.585.224 Промовиран
31 R-306 8 2 3 0 1 47 17 2.76 SF ? Pipirelli $-16.704.655 Задржи група
30 R-306 5 1 4 0 0 58 17 3.41 QF 1484 Pipirelli $-25.776.069 Задржи група