Профил на менаџерот: Mariano Torregomez

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Mariano Torregomez
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 13, 2006
Последна интеракција: Сеп 18 2021, 01:16:39
Постови на форумот:223  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (417)
Освоени поени:23 (850)
Победи:1 (38)
Подиуми:2 (74)
Пол-позиции:0 (52)
Најбрзи круга:0 (29)
Просечно поени/трка: 1.53 (2.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(66/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mariano Torregomez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 16
Број на најавувања:4488
Време поминато на ГПРО:1375.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 52
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Pierre-Henri Mazet (129)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:1
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Wallie (A52) - 6 трки
Ursina (R54) - 2 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mariano Torregomez (Последна обнова: Дек 12 2010, 17:03:01)
Beeing one of the oldies , I am Back.