Профил на менаџерот: Rui Rima

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Rui Rima
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 24, 2012
Последна интеракција: Мар 23 2017, 17:02:06
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (430)
Освоени поени:0 (873)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (63)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: - (2.03)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

24% отклучени

(85/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rui Rima Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 3
Број на најавувања:6650
Време поминато на ГПРО:840 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
56-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 A-92 5 0 6 2 2 45 8 5.62 QF 9182 Pipirelli $62.821.636 Пензиониран
54 A-92 6 3 5 6 2 69 17 4.06 SF 557 Pipirelli $62.568.628 Задржи група
53 A-92 7 2 3 1 1 43 17 2.53 R1 842 Pipirelli $49.019.974 Задржи група
52 A-92 5 0 3 0 2 37 17 2.18 QF 767 Pipirelli $58.055.577 Задржи група
51 A-92 5 0 3 0 0 38 17 2.24 R2 819 Pipirelli $57.402.266 Задржи група
50 A-92 13 0 1 0 0 17 17 1 R1 675 Pipirelli $39.724.899 Задржи група
49 A-92 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1357 Pipirelli $20.591.392 Задржи група
48 R-162 1 4 13 0 4 122 17 7.18 W 1485 Pipirelli $15.622.057 Промовиран
47 A-31 19 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $-17.218.008 Испаднат
46 P-17 37 0 0 0 0 0 17 0 R2 382 Avonn $6.240.266 Испаднат
45 A-79 2 3 8 0 3 86 17 5.06 R2 516 Pipirelli $22.035.020 Промовиран
44 A-79 5 2 5 0 1 80 17 4.71 QF 400 Pipirelli $32.598.195 Задржи група
43 A-79 11 0 0 0 0 18 17 1.06 QF ? Pipirelli $37.058.156 Задржи група
42 A-79 8 1 1 0 0 31 17 1.82 R1 700 Pipirelli $42.568.515 Задржи група
41 A-79 5 0 0 0 0 34 17 2 R1 820 Pipirelli $22.712.950 Задржи група
40 A-79 10 0 0 0 0 15 17 0.88 QF 640 Pipirelli $12.149.479 Задржи група
39 A-79 4 1 2 0 0 50 17 2.94 - ? Pipirelli $12.389.796 Задржи група
38 A-79 14 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 762 Pipirelli $14.531.332 Задржи група
37 R-249 1 9 11 7 0 122 17 7.18 SF 1415 Pipirelli $26.740.962 Промовиран
36 R-249 14 1 1 1 1 16 17 0.94 R2 ? Pipirelli $-13.999.065 Задржи група
35 R-249 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $-10.565.539 Задржи група
34 R-249 15 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $1.278.767 Задржи група
33 R-249 15 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $-2.946.952 Задржи група
32 R-249 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-2.736.664 Задржи група
31 R-249 15 1 1 0 1 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $4.472.795 Задржи група
30 R-249 30 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $-11.078.864 Задржи група