Профил на менаџерот: Ati Magyar

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ati Magyar
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 6, 2012
Последна интеракција: Апр 7 2020, 20:55:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (663)
Освоени поени:17 (1340)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (93)
Пол-позиции:0 (26)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: 2.43 (2.02)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(71/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ati Magyar Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 6
Број на најавувања:1852
Време поминато на ГПРО:353.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 152
Позиција во сезоната:8
Пари: $??.???.???
Возач: Colin Herta (96)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Vuarnets (R152) - 2 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-152 9 0 0 0 0 29 13 2.23 QF 6053 Pipirelli $4.822.010 Задржи група
73 R-152 7 0 0 0 0 29 16 1.81 R1 4958 Pipirelli $-681.219 Задржи група
72 A-90 35 0 0 0 0 0 15 0 - 5288 Pipirelli $-13.526.709 Испаднат
71 A-90 28 0 0 0 0 0 16 0 R2 4047 Pipirelli $12.723.014 Задржи група
70 R-49 4 0 4 0 0 66 16 4.12 QF 4626 Pipirelli $8.934.375 Промовиран
69 R-49 13 0 1 0 0 15 16 0.94 R1 4784 Pipirelli $-6.326.097 Задржи група
68 R-49 10 0 1 0 0 27 14 1.93 QF 5915 Pipirelli $-437.047 Задржи група
67 A-21 38 0 0 0 0 0 15 0 - 5370 Pipirelli $3.848.953 Испаднат
66 R-102 3 0 2 0 0 59 17 3.47 F 3220 Pipirelli $16.694.234 Промовиран
65 R-102 6 0 1 0 1 53 15 3.53 F 5265 Pipirelli $-1.250.709 Задржи група
64 A-4 29 0 0 0 0 0 15 0 - 5609 Pipirelli $-12.129.557 Испаднат
63 R-143 1 7 11 5 0 114 15 7.6 W 5674 Pipirelli $27.851.836 Промовиран
62 R-143 15 0 0 0 0 7 11 0.64 R2 7397 Pipirelli $7.426.879 Задржи група
61 R-143 24 0 0 0 0 0 1 0 R1 8440 Pipirelli $1.647.335 Задржи група
60 R-134 12 0 0 0 0 14 15 0.93 SF 6005 Pipirelli $19.613.977 Задржи група
59 R-134 8 0 1 2 0 33 16 2.06 R1 5118 Pipirelli $23.149.678 Задржи група
58 A-116 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 4737 Pipirelli $906.595 Испаднат
57 A-116 30 0 0 0 0 0 17 0 - 3446 Pipirelli $8.521.768 Задржи група
56 R-78 4 1 6 1 0 71 13 5.46 SF 7448 Pipirelli $26.588.143 Промовиран
55 A-96 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 5726 Pipirelli $-1.776.832 Испаднат
54 A-96 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 4420 Pipirelli $16.559.826 Задржи група
53 R-194 2 3 11 9 0 110 16 6.88 QF 5013 Pipirelli $15.514.720 Промовиран
52 A-18 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 1446 Pipirelli $-4.758.951 Испаднат
51 A-18 22 0 0 0 0 0 17 0 R1 1686 Pipirelli $13.948.080 Задржи група
50 R-160 4 2 8 0 1 97 17 5.71 QF 1964 Pipirelli $20.197.498 Промовиран*
49 A-56 28 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $-5.371.312 Испаднат
48 A-56 26 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 - Pipirelli $2.181.535 Задржи група
47 A-56 28 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $12.108.334 Задржи група
46 R-226 4 3 5 6 0 75 16 4.69 QF - Pipirelli $20.661.613 Промовиран
45 A-39 31 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $8.741.084 Испаднат
44 R-43 4 1 4 0 0 74 14 5.29 QF - Pipirelli $21.005.789 Промовиран
43 R-43 9 0 2 0 0 30 15 2 SF - Pipirelli $8.996.316 Задржи група
42 R-43 10 0 0 0 1 22 11 2 QF - Pipirelli $5.650.128 Задржи група
41 A-60 36 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-154.790 Испаднат
40 R-146 3 2 12 0 1 95 16 5.94 F - Pipirelli $12.633.489 Промовиран
39 A-3 29 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $-4.619.774 Испаднат
38 R-271 2 3 9 0 1 94 15 6.27 SF - Pipirelli $8.861.721 Промовиран
37 A-32 30 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 - Pipirelli $-17.693.692 Испаднат
36 R-29 7 0 2 3 0 33 14 2.36 SF - Pipirelli $9.200.599 Промовиран
35 R-29 7 0 4 0 0 52 17 3.06 QF 1857 Pipirelli $6.865.330 Задржи група
34 A-52 33 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-17.637.680 Испаднат
33 R-225 3 2 8 0 1 84 16 5.25 R2 - Pipirelli $6.545.728 Промовиран
32 R-225 8 0 1 0 1 28 14 2 R1 - Pipirelli $13.883.059 Задржи група
31 R-225 21 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 - Pipirelli $5.394.218 Задржи група
30 R-225 18 0 0 0 0 4 12 0.33 - - Pipirelli $28.257.716 Задржи група