Профил на менаџерот: Eddie Holden

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Eddie Holden
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 20, 2012
Последна интеракција: Ное 24 2018, 10:56:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (262)
Освоени поени:0 (208)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (26)
Просечно поени/трка: - (0.79)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(55/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eddie Holden Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 3
Број на најавувања:643
Време поминато на ГПРО:142.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
68-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
67 R-49 27 0 0 0 0 0 1 0 - 8682 Pipirelli $23.411.000 Задржи група
65-66 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-36 12 0 2 0 0 16 9 1.78 - 7033 Pipirelli $11.463.878 Задржи група
62-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 R-168 14 0 1 0 0 6 11 0.55 R1 7725 Pipirelli $-1.808.727 Задржи група
60 R-168 14 0 0 0 0 8 8 1 QF 8896 Pipirelli $4.388.108 Задржи група
59 R-168 14 0 0 0 0 6 8 0.75 R1 8571 Pipirelli $13.945.289 Задржи група
57-58 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 R-9 11 0 1 0 0 10 6 1.67 QF 10926 Pipirelli $-7.446.875 Задржи група
55 R-9 15 0 0 0 0 2 5 0.4 R1 10642 Pipirelli $10.607.267 Задржи група
54 R-9 11 0 1 0 2 9 7 1.29 R1 10328 Pipirelli $11.684.218 Задржи група
53 R-9 8 2 4 1 3 38 12 3.17 QF 8447 Pipirelli $3.539.891 Задржи група
52 R-9 18 0 0 0 0 0 7 0 R1 - Pipirelli $-1.360.532 Задржи група
51 R-9 16 0 0 0 3 0 10 0 R1 - Pipirelli $-6.425.610 Задржи група
50 R-9 16 0 0 0 1 3 10 0.3 R1 - Pipirelli $-3.391.327 Задржи група
49 R-9 9 1 1 0 2 18 16 1.12 R2 - Pipirelli $1.750.165 Задржи група
48 R-9 15 0 0 0 1 8 14 0.57 R2 - Pipirelli $-3.570.310 Задржи група
47 R-9 12 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $3.426.691 Задржи група
46 R-9 18 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $3.415.224 Задржи група
45 R-9 18 0 0 0 0 2 12 0.17 - - Pipirelli $2.684.956 Задржи група
44 R-9 16 0 0 0 5 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $2.255.447 Задржи група
43 R-9 5 2 5 1 8 52 17 3.06 R1 ? Pipirelli $-18.109.219 Задржи група
42 R-9 19 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $1.579.132 Задржи група
41 R-9 22 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $-1.911.016 Задржи група
40 R-9 21 0 0 5 0 1 15 0.07 - - Pipirelli $4.374.943 Задржи група