Профил на менаџерот: Nándor Cserényi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Nándor Cserényi
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 20, 2012
Последна интеракција: Вчера во 07:39:03
Постови на форумот:12  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (359)
Освоени поени:43 (514)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (33)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:1 (12)
Просечно поени/трка: 3.91 (1.43)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(39/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nándor Cserényi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 11
Број на најавувања:3248
Време поминато на ГПРО:520.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 20
Позиција во сезоната:5
Пари: $??.???.???
Возач: Wayne Kimber-Smith (111)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Acqua Fabrica (R20) - 25 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-20 16 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 4009 Pipirelli $-8.614.499 Задржи група
85 R-20 9 0 0 0 0 22 17 1.29 SF 4162 Pipirelli $-12.283.662 Задржи група
84 R-20 18 0 0 0 0 0 13 0 - 5423 Pipirelli $5.951.584 Задржи група
63-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 A-78 33 0 0 0 0 0 3 0 R1 9743 Pipirelli $55.006.904 Пензиониран
61 A-78 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2888 Pipirelli $78.397.503 Задржи група
60 A-78 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2760 Pipirelli $58.500.702 Задржи група
59 R-70 2 3 14 0 6 116 17 6.82 F 2776 Pipirelli $45.445.868 Промовиран
58 R-70 5 0 3 0 4 51 17 3 QF 3353 Pipirelli $-2.841.496 Задржи група
57 R-70 15 0 0 0 1 4 5 0.8 - 7976 Pipirelli $7.862.947 Задржи група
45-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-24 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $32.424.139 Пензиониран
43 A-24 27 0 0 0 0 3 14 0.21 R1 - Pipirelli $60.934.045 Задржи група
42 A-24 9 1 1 0 0 24 17 1.41 R2 972 Pipirelli $53.297.855 Задржи група
41 A-24 16 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 1486 Pipirelli $36.564.658 Задржи група
40 A-24 22 0 0 0 0 0 17 0 - 1632 Pipirelli $13.065.349 Задржи група
39 R-82 5 0 5 0 0 56 17 3.29 QF ? Pipirelli $39.339.206 Промовиран
38 A-41 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-32.822.968 Испаднат
37 R-244 3 2 7 0 0 88 17 5.18 R1 2329 Pipirelli $16.215.973 Промовиран
36 R-244 7 1 2 0 0 48 17 2.82 QF ? Pipirelli $-13.658.529 Задржи група
35 R-244 8 0 1 0 0 28 17 1.65 R2 ? Pipirelli $7.124.631 Задржи група
34 R-244 15 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 2260 Pipirelli $-16.189.318 Задржи група
33 R-244 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 2267 Pipirelli $-619.447 Задржи група
32 R-244 21 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $12.228.580 Задржи група
31 R-244 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 2448 Pipirelli $12.771.384 Задржи група
30 R-244 19 0 0 0 0 0 7 0 - - Pipirelli $5.413.176 Задржи група