Профил на менаџерот: Kamil Józwik

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kamil Józwik
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 30, 2012
Последна интеракција: Вчера во 21:43:02
Постови на форумот:314  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (687)
Освоени поени:24 (1441)
Победи:2 (57)
Подиуми:2 (124)
Пол-позиции:3 (58)
Најбрзи круга:0 (64)
Просечно поени/трка: 6 (2.1)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

54% отклучени

(191/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kamil Józwik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 13
Број на најавувања:10445
Време поминато на ГПРО:2144.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 84
Позиција во сезоната:2
Пари: $???.???.???
Возач: Luiz Felipe Massa (90)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:29
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Barows Motorsport
Екипен пласман:39
Поени на тимот:109.0667

Спонзори

Hanleys (A84) - 7 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
77 A-84 7 0 2 2 4 37 17 2.18 SF 3780 Pipirelli $80.355.060 Задржи група
76 A-84 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1625 Pipirelli $47.075.819 Задржи група
75 A-84 24 0 0 0 0 0 16 0 R1 5601 Pipirelli $28.006.039 Задржи група
74 A-84 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 4903 Pipirelli $6.598.180 Задржи група
73 P-1 38 0 0 0 0 0 17 0 R1 6016 Contimental $30.360.705 Испаднат
72 M-5 27 0 0 0 0 8 17 0.47 - 584 Badyear $-2.755.498 Испаднат
71 M-5 16 0 1 0 2 11 17 0.65 R2 776 Yokomama $45.137.013 Задржи група
70 P-8 1 6 11 12 5 100 17 5.88 W 157 Yokomama $65.604.533 Промовиран
69 P-8 8 2 2 2 2 25 17 1.47 R2 636 Yokomama $32.143.746 Задржи група
68 A-12 1 7 13 14 8 117 17 6.88 F 3569 Pipirelli $57.732.165 Промовиран
67 A-12 6 0 4 2 2 43 17 2.53 QF 1024 Pipirelli $14.208.277 Задржи група
66 A-12 18 0 0 0 0 3 15 0.2 QF 5577 Pipirelli $51.801.373 Задржи група
65 A-12 32 0 0 0 0 0 16 0 - 5386 Pipirelli $15.632.963 Задржи група
64 P-8 36 0 0 0 0 0 17 0 - 1841 Pipirelli $24.324.956 Испаднат
63 P-8 25 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 5153 Contimental $10.882.885 Задржи група
62 A-14 1 7 9 2 8 92 17 5.41 R1 921 Pipirelli $31.051.553 Промовиран
61 A-14 17 0 0 0 1 6 17 0.35 R1 3025 Pipirelli $47.821.152 Задржи група
60 A-14 23 0 0 0 0 2 16 0.12 QF 7012 Pipirelli $53.661.238 Задржи група
59 P-12 12 1 1 1 1 10 14 0.71 R1 7574 Bridgerock $-43.912.369 Испаднат
58 P-12 18 1 1 0 0 13 16 0.81 R1 6015 Contimental $17.606.643 Задржи група
57 A-22 2 0 8 0 3 100 17 5.88 W 867 Pipirelli $45.776.279 Промовиран
56 A-22 16 0 0 0 2 4 16 0.25 R1 6582 Pipirelli $33.567.904 Задржи група
55 R-68 2 6 13 4 10 121 17 7.12 F 4393 Pipirelli $32.001.871 Промовиран
54 R-69 4 1 7 0 1 77 17 4.53 QF 2177 Pipirelli $-14.570.309 Задржи група
50-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-124 11 0 1 0 1 15 9 1.67 R1 - Pipirelli $18.911.732 Пензиониран
48 A-124 23 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $9.281.185 Задржи група
47 R-36 1 9 12 10 4 127 17 7.47 F ? Pipirelli $42.268.517 Промовиран
46 R-36 5 4 5 1 1 62 10 6.2 R1 - Pipirelli $-3.604.280 Задржи група
45 A-55 30 0 0 0 0 0 7 0 R1 - Pipirelli $27.373.640 Спец пот
44 A-55 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $14.508.024 Задржи група
43 R-100 1 7 12 0 2 112 17 6.59 W 1795 Pipirelli $28.411.265 Промовиран
42 A-74 17 0 1 0 0 12 6 2 R1 - Pipirelli $45.868.118 Спец пот
41 A-74 4 0 3 0 0 44 17 2.59 SF ? Pipirelli $60.072.262 Задржи група
40 A-74 16 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $60.096.630 Задржи група
39 A-74 6 0 1 0 0 35 17 2.06 QF ? Pipirelli $8.752.184 Задржи група
38 A-74 19 0 0 0 1 8 15 0.53 R2 - Pipirelli $14.500.444 Задржи група
37 A-74 23 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 - Pipirelli $25.192.797 Задржи група
36 R-87 3 2 8 0 2 74 17 4.35 SF ? Pipirelli $61.520.445 Промовиран
35 A-70 36 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-1.487.500 Испаднат
34 R-104 8 1 3 1 1 55 17 3.24 QF ? Pipirelli $4.119.055 Промовиран*
33 R-104 7 1 2 1 0 37 17 2.18 R2 1928 Pipirelli $456.228 Задржи група
32 R-104 9 0 1 2 0 29 17 1.71 QF ? Pipirelli $5.678.671 Задржи група
31 R-104 17 0 0 1 2 6 16 0.38 QF - Pipirelli $-8.141.761 Задржи група
30 R-104 19 0 0 0 0 1 5 0.2 - - Pipirelli $-8.966.966 Задржи група