Профил на менаџерот: András Kovács

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:András Kovács
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 5, 2012
Последна интеракција: Мар 20 2021, 03:37:07
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (840)
Освоени поени:0 (823)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (44)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.98)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(45/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до András Kovács Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 15
Број на најавувања:2410
Време поминато на ГПРО:342.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81 A-22 40 0 0 0 0 0 0 - - 9105 Pipirelli $-5.928.246 Пензиониран
80 A-22 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 3860 Pipirelli $3.003.752 Задржи група
79 A-22 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2087 Pipirelli $19.909.642 Задржи група
78 A-22 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 2159 Pipirelli $19.084.244 Задржи група
77 A-22 31 0 0 0 0 0 17 0 SF 1851 Pipirelli $27.537.824 Задржи група
76 A-22 27 0 0 0 0 0 16 0 R2 4785 Pipirelli $37.146.316 Задржи група
75 A-22 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1703 Pipirelli $36.471.283 Задржи група
74 A-22 21 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 3803 Pipirelli $39.868.510 Задржи група
73 A-22 18 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1867 Pipirelli $15.068.718 Задржи група
72 A-22 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1907 Pipirelli $15.830.342 Задржи група
71 A-22 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 4021 Pipirelli $30.029.200 Задржи група
70 A-22 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 2031 Pipirelli $17.297.492 Задржи група
69 A-22 19 0 1 0 0 6 15 0.4 R1 5445 Pipirelli $24.768.088 Задржи група
68 A-22 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1953 Pipirelli $31.139.869 Задржи група
67 A-22 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 2028 Pipirelli $34.299.916 Задржи група
66 A-22 15 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 3922 Pipirelli $58.249.597 Задржи група
65 A-22 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2649 Pipirelli $46.777.035 Задржи група
64 A-22 15 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 4324 Pipirelli $36.577.053 Задржи група
63 A-22 15 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 3309 Pipirelli $22.870.944 Задржи група
62 A-22 11 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 1351 Pipirelli $18.805.212 Задржи група
61 A-22 16 0 0 0 0 4 17 0.24 SF 2810 Pipirelli $6.527.372 Задржи група
60 A-22 11 0 1 0 0 24 17 1.41 R1 3470 Pipirelli $12.146.773 Задржи група
59 A-22 17 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 3877 Pipirelli $6.808.214 Задржи група
58 A-22 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2322 Pipirelli $24.601.334 Задржи група
57 A-22 9 0 1 0 0 17 16 1.06 SF 4335 Pipirelli $102.387.381 Задржи група
56 A-22 11 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 1587 Pipirelli $92.963.851 Задржи група
55 A-22 7 0 1 0 0 42 17 2.47 QF 1068 Pipirelli $54.674.665 Задржи група
54 A-22 20 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 1456 Pipirelli $22.192.785 Задржи група
53 A-22 22 0 0 0 0 2 16 0.12 - 4603 Pipirelli $12.954.215 Задржи група
52 A-22 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1491 Pipirelli $22.046.828 Задржи група
51 A-22 21 0 0 2 0 3 17 0.18 R1 1197 Pipirelli $19.436.880 Задржи група
50 A-22 21 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $11.826.194 Задржи група
49 A-22 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 1855 Pipirelli $12.738.894 Задржи група
48 R-37 3 1 6 0 0 78 17 4.59 QF 2089 Pipirelli $10.937.264 Промовиран
47 A-96 29 0 0 0 0 0 17 0 - 1468 Pipirelli $11.470.519 Испаднат
46 R-316 2 2 8 3 0 94 17 5.53 F ? Pipirelli $20.505.622 Промовиран
45 A-55 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 1611 Pipirelli $7.730.279 Испаднат
44 R-266 3 3 7 1 1 81 17 4.76 R1 ? Pipirelli $13.834.442 Промовиран
43 A-74 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $12.784.344 Испаднат
42 R-26 5 2 5 0 0 67 17 3.94 R2 1910 Pipirelli $8.985.545 Промовиран
41 R-26 7 0 1 0 0 30 16 1.88 R1 - Pipirelli $17.932.290 Задржи група
40 R-26 7 0 1 0 0 31 16 1.94 R1 - Pipirelli $-57.198 Задржи група
39 R-26 7 1 1 7 0 36 17 2.12 R1 ? Pipirelli $21.046.271 Задржи група
38 A-20 24 0 0 0 0 0 17 0 - 1835 Pipirelli $-17.348.478 Испаднат
37 R-87 4 0 6 0 0 78 17 4.59 SF 2265 Pipirelli $31.468.449 Промовиран
36 R-87 9 0 2 0 0 44 17 2.59 R2 ? Pipirelli $9.499.434 Задржи група
35 R-87 10 0 1 0 0 30 17 1.76 R1 2209 Pipirelli $-23.354.769 Задржи група
34 R-87 10 1 1 0 0 26 17 1.53 R2 ? Pipirelli $-37.479.127 Задржи група
33 R-87 10 0 1 0 0 30 17 1.76 R2 ? Pipirelli $4.479.151 Задржи група
32 R-87 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 ? Pipirelli $-6.881.473 Задржи група
31 R-87 16 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 ? Pipirelli $2.973.801 Задржи група
30 R-87 26 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $9.411.286 Задржи група