Профил на менаџерот: Stoycho Stoychev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Stoycho Stoychev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 12, 2012
Последна интеракција: Вчера во 23:55:33
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (734)
Освоени поени:5 (1403)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (130)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (82)
Просечно поени/трка: 1 (1.91)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

37% отклучени

(130/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stoycho Stoychev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 30, Трка 17
Број на најавувања:5345
Време поминато на ГПРО:1399.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 50
Позиција во сезоната:10
Пари: $-?.???.???
Возач: Ingo Piquet (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:23
Гуми: Pipirelli
Име на тим: McLaren-Honda BULGARIA
Екипен пласман:135
Поени на тимот:99.4666

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 A-50 33 0 0 0 0 0 16 0 - 4211 Pipirelli $9.940.278 Задржи група
73 A-50 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 4645 Pipirelli $14.602.377 Задржи група
72 P-2 38 0 0 0 0 0 17 0 - 2895 Yokomama $-10.587.925 Испаднат
71 P-2 20 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 4761 Contimental $295.672 Задржи група
70 P-2 12 0 1 1 0 15 17 0.88 R1 2180 Yokomama $52.277.655 Задржи група
69 P-2 8 1 2 1 0 29 17 1.71 R2 795 Yokomama $31.336.313 Задржи група
68 P-2 9 0 3 0 0 21 17 1.24 - 1392 Yokomama $18.578.745 Задржи група
67 P-2 29 0 0 0 0 3 17 0.18 - 4130 Yokomama $1.631.273 Задржи група
66 P-2 18 0 1 0 1 9 17 0.53 R1 972 Yokomama $10.969.877 Задржи група
65 P-2 16 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 1356 Yokomama $16.683.002 Задржи група
64 P-2 16 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 359 Yokomama $21.314.541 Задржи група
63 A-73 3 3 11 0 6 105 17 6.18 QF 575 Pipirelli $16.335.116 Промовиран
62 A-73 12 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 3204 Pipirelli $23.951.777 Задржи група
61 A-73 9 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 2532 Pipirelli $12.834.930 Задржи група
60 A-73 15 0 0 0 0 7 16 0.44 QF 4224 Pipirelli $8.178.036 Задржи група
59 A-73 19 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 1900 Pipirelli $16.843.251 Задржи група
58 A-73 27 0 0 0 0 0 17 0 - 2269 Pipirelli $3.526.709 Задржи група
57 R-115 2 6 11 0 1 108 17 6.35 W 3000 Pipirelli $26.249.898 Промовиран
56 R-115 8 0 3 0 0 43 16 2.69 QF 6197 Pipirelli $3.807.979 Задржи група
55 A-97 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 3249 Pipirelli $-25.306.129 Испаднат
54 R-25 2 2 11 2 1 104 17 6.12 W 2640 Pipirelli $5.120.335 Промовиран
53 R-25 5 1 5 0 1 73 16 4.56 QF 5723 Pipirelli $-2.200 Задржи група
52 A-67 35 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-11.796.454 Испаднат
51 R-158 5 2 4 0 0 60 14 4.29 QF - Pipirelli $21.817.941 Промовиран*
50 A-15 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-7.622.640 Испаднат
49 R-76 2 3 13 2 1 117 17 6.88 SF 2109 Pipirelli $9.102.646 Промовиран
48 R-76 3 1 8 0 1 80 17 4.71 QF ? Pipirelli $-14.848.858 Задржи група
47 R-76 5 2 5 0 4 67 17 3.94 SF ? Pipirelli $-14.621.872 Задржи група
46 A-5 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-22.385.325 Испаднат
45 R-211 1 9 10 6 12 108 17 6.35 F ? Pipirelli $8.257.644 Промовиран
44 R-211 9 1 3 0 5 29 17 1.71 QF ? Pipirelli $12.809.014 Задржи група
43 R-211 10 0 5 0 8 34 17 2 QF ? Pipirelli $-3.874.263 Задржи група
42 R-211 18 0 0 0 2 0 16 0 R1 - Pipirelli $-28.901.193 Задржи група
41 A-49 38 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-11.565.905 Испаднат
40 R-374 3 1 6 0 4 64 17 3.76 SF ? Pipirelli $4.558.506 Промовиран
39 R-374 15 0 1 0 10 14 16 0.88 R2 - Pipirelli $-18.165.660 Задржи група
38 R-374 7 3 6 0 3 48 17 2.82 R1 ? Pipirelli $-20.493.160 Задржи група
37 R-374 12 0 1 0 6 17 16 1.06 R1 - Pipirelli $-32.010.180 Задржи група
36 A-80 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-7.420.528 Испаднат
35 R-131 2 8 9 1 6 101 17 5.94 R1 ? Pipirelli $8.789.805 Промовиран
34 R-131 4 1 6 3 3 63 17 3.71 SF ? Pipirelli $-27.911.127 Задржи група
33 R-131 18 0 0 0 2 5 17 0.29 R2 ? Pipirelli $-11.494.544 Задржи група
32 R-131 23 0 0 0 0 0 10 0 R2 - Pipirelli $-9.749.222 Задржи група
31 R-131 13 0 0 0 4 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $457.447 Задржи група
30 R-131 29 0 0 0 1 0 1 0 - - Pipirelli $11.353.031 Задржи група