Профил на менаџерот: Aleksey Lukyanchenko

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Aleksey Lukyanchenko
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 19, 2012
Последна интеракција: Јул 21 2012, 12:27:01
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (17)
Освоени поени:0 (51)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (3)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(10/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Aleksey Lukyanchenko Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 1
Број на најавувања:217
Време поминато на ГПРО:69.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
32-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 R-327 5 1 1 0 0 51 17 3 SF 1507 Pipirelli $21.875.860 Задржи група