Профил на менаџерот: Angel Heredia

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Angel Heredia
Држава: Доминиканска Република
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 20, 2012
Последна интеракција: Мај 22 2022, 18:45:21
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:9 (473)
Освоени поени:0 (507)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (37)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: 0 (1.07)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Angel Heredia Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 1
Број на најавувања:1670
Време поминато на ГПРО:163.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 19
Позиција во сезоната:16
Пари: $??.???.???
Возач: Johnny Boullion (83)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-19 20 0 0 0 0 0 12 0 R1 5747 Pipirelli $5.721.212 Задржи група
85 R-19 19 0 0 0 0 0 5 0 R1 6120 Pipirelli $34.720.351 Задржи група
84 R-14 24 0 0 0 0 0 3 0 R2 7644 Pipirelli $641.243 Задржи група
83 R-14 20 0 0 0 0 0 14 0 R2 5946 Pipirelli $-10.172.453 Задржи група
82 R-14 19 0 0 0 0 0 15 0 R2 5363 Pipirelli $-17.344.817 Задржи група
81 R-14 19 0 0 0 0 0 15 0 R2 5561 Pipirelli $-26.950.166 Задржи група
80 R-14 15 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 5855 Pipirelli $17.021.934 Задржи група
79 R-14 18 0 0 0 0 0 11 0 R2 6706 Pipirelli $8.552.019 Задржи група
78 R-14 12 0 1 0 0 15 17 0.88 QF 5764 Pipirelli $13.216.151 Задржи група
77 R-14 19 0 0 0 0 0 13 0 R2 6514 Pipirelli $6.649.563 Задржи група
76 R-14 20 0 0 0 0 0 12 0 R1 6803 Pipirelli $23.972.520 Задржи група
75 R-14 25 0 0 0 0 0 5 0 - 6851 Pipirelli $18.458.409 Задржи група
65-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-104 19 0 0 0 0 2 1 2 R1 10968 Pipirelli $27.993.000 Задржи група
63 R-104 5 0 4 0 0 42 8 5.25 SF 7889 Pipirelli $10.097.506 Задржи група
62 R-104 3 0 5 0 1 70 13 5.38 QF 6695 Pipirelli $-13.797.357 Задржи група
61 R-104 11 1 2 1 0 27 4 6.75 - 7995 Pipirelli $24.998.581 Задржи група
52-60 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-20 16 0 0 0 0 2 4 0.5 R2 - Pipirelli $14.113.233 Задржи група
50 R-20 7 0 3 3 1 48 15 3.2 QF - Pipirelli $-5.661.399 Задржи група
49 R-20 3 3 7 0 1 81 16 5.06 SF - Pipirelli $-3.442.737 Задржи група
48 R-20 7 2 4 0 0 39 16 2.44 R2 - Pipirelli $-18.148.658 Задржи група
47 R-20 6 2 4 0 0 39 16 2.44 SF - Pipirelli $-8.350.610 Задржи група
46 R-20 8 2 4 0 3 46 17 2.71 R2 ? Pipirelli $-22.350.685 Задржи група
45 R-20 10 0 1 0 4 24 13 1.85 SF - Pipirelli $-12.585.482 Задржи група
44 R-20 15 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $-24.412.899 Задржи група
43 R-20 22 0 0 0 0 1 15 0.07 - - Pipirelli $-18.628 Задржи група
42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 R-245 10 1 2 0 1 23 16 1.44 R1 - Pipirelli $3.416.499 Задржи група
40 R-245 24 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Pipirelli $-1.594.024 Задржи група
39 R-245 24 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $8.946.147 Задржи група
38 R-245 16 0 0 0 2 11 15 0.73 QF - Pipirelli $4.786.598 Задржи група
37 R-245 20 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $4.325.298 Задржи група
36 R-245 19 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $5.314.466 Задржи група
35 R-245 28 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $5.125.826 Задржи група
34 R-245 18 0 0 0 1 3 15 0.2 R1 - Pipirelli $6.695.396 Задржи група
33 R-245 20 0 0 0 0 4 15 0.27 R2 - Pipirelli $500.040 Задржи група
32 R-245 28 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $5.222.260 Задржи група
31 R-245 17 0 0 0 0 7 15 0.47 QF - Pipirelli $4.857.736 Задржи група