Профил на менаџерот: Toni Kajan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Toni Kajan
Држава: Финска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 9, 2008
Последна интеракција: Вчера во 21:22:34
Постови на форумот:68  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (318)
Освоени поени:0 (605)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (47)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: 0 (1.9)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(41/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Toni Kajan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 10, Трка 3
Број на најавувања:3725
Време поминато на ГПРО:1035.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 48
Позиција во сезоната:33
Пари: $??.???.???
Возач: Mario Rahal (110)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Pradac (R68) - 2 трки
Legoo (R68) - 9 трки
MSS (R68) - 26 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Toni Kajan (Последна обнова: Јан 21 2020, 21:40:52)
Wins:
Mexico City x2
Fiorano
Jerez
Estoril
Melbourne

Pole positions:
Sakhir x2
Buenos Aires x2
Jerez
Hockenheim
Anderstorp
Fiorano
Adelaide
Mexico City
Interlagos
Montreal

Fastest Laps:
Magny Cours
Sochi
Austin
Interlagos
Melbourne
Shanghai
Jerez
Mugello

Points collected:

Rookie : 587

Amateur : 18