Профил на менаџерот: Łukasz Głuszak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Łukasz Głuszak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 30, 2012
Последна интеракција: Апр 8 2020, 22:37:48
Постови на форумот:131  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (314)
Освоени поени:0 (742)
Победи:0 (19)
Подиуми:0 (58)
Пол-позиции:0 (50)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: - (2.36)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

32% отклучени

(114/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Łukasz Głuszak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 12
Број на најавувања:5891
Време поминато на ГПРО:2365.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 A-57 39 0 0 0 0 0 0 - - 10650 Pipirelli $57.643.269 Пензиониран
72 R-113 5 0 1 0 0 36 10 3.6 QF 7061 Pipirelli $67.772.092 Промовиран
71 R-113 22 0 0 0 0 0 3 0 - 9177 Pipirelli $-20.776.151 Задржи група
69-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 R-110 9 1 2 2 1 19 6 3.17 R2 9666 Pipirelli $44.022.093 Задржи група
67 R-110 13 0 0 0 0 5 1 5 - 8203 Pipirelli $-3.630.411 Задржи група
65-66 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-5 11 0 0 0 0 9 3 3 - 7708 Pipirelli $-10.320.203 Задржи група
63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 M-3 40 0 0 0 0 0 0 - - 10165 blank $-23.804.935 Пензиониран
61 M-3 23 0 0 1 0 10 14 0.71 R2 6063 Michelini $2.472.601 Задржи група
60 M-3 20 0 0 1 0 9 17 0.53 R1 383 Yokomama $42.312.094 Задржи група
59 M-3 10 0 2 2 0 27 17 1.59 F 1902 Dunnolop $26.040.226 Задржи група
58 Elite 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 339 Contimental $65.423.241 Испаднат
57 M-4 3 2 5 4 2 79 17 4.65 F 28 Michelini $90.936.257 Промовиран
56 M-4 16 0 0 1 0 13 17 0.76 R1 5449 Dunnolop $92.908.004 Задржи група
55 P-23 1 5 14 6 0 129 17 7.59 W 84 Dunnolop $131.527.878 Промовиран
54 P-23 6 1 2 0 0 35 17 2.06 R1 1360 Avonn $116.143.801 Задржи група
53 P-23 10 0 0 0 0 17 17 1 R1 485 Dunnolop $125.025.613 Задржи група
52 A-6 3 4 9 16 2 78 17 4.59 R2 ? Pipirelli $143.410.556 Промовиран
51 A-6 8 0 4 6 0 38 17 2.24 QF 921 Pipirelli $93.901.323 Задржи група
50 A-6 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $85.259.251 Задржи група
49 R-165 4 3 7 9 5 74 17 4.35 SF ? Pipirelli $66.363.458 Промовиран
48 R-165 8 1 5 2 0 46 8 5.75 - - Pipirelli $-14.832.394 Задржи група
43-47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 R-376 13 0 1 0 0 13 10 1.3 QF - Pipirelli $23.531.708 Задржи група
40-41 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 R-10 7 0 1 0 3 39 11 3.55 QF - Pipirelli $1.511.893 Задржи група
38 R-230 17 0 0 0 0 8 9 0.89 - - Pipirelli $-19.236.466 Задржи група
34-37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-109 10 2 3 0 1 30 13 2.31 R1 - Pipirelli $-20.556.404 Задржи група
32 R-109 34 0 0 0 0 0 9 0 - - Pipirelli $32.312.216 Задржи група
31 R-109 26 0 0 0 2 0 6 0 - - Pipirelli $5.687.061 Задржи група