Профил на менаџерот: Henri Gooden

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Henri Gooden
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 10, 2012
Последна интеракција: Мар 27 2020, 22:06:28
Постови на форумот:55  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (194)
Освоени поени:0 (515)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (51)
Пол-позиции:0 (30)
Најбрзи круга:0 (26)
Просечно поени/трка: - (2.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

29% отклучени

(104/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Henri Gooden Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 16
Број на најавувања:3104
Време поминато на ГПРО:415.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-6 38 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-2.742.034 Пензиониран
43 P-22 27 0 0 0 1 2 12 0.17 R1 - Avonn $-11.035.037 Испаднат
42 P-22 10 0 2 0 1 19 16 1.19 R1 - Avonn $70.687.719 Задржи група
41 P-22 23 0 0 0 1 5 16 0.31 R1 - Avonn $62.409.957 Задржи група
40 P-22 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Avonn $75.171.414 Задржи група
39 A-76 1 3 13 7 10 109 17 6.41 R2 ? Pipirelli $90.888.137 Промовиран
38 A-76 11 0 1 1 0 16 15 1.07 R1 - Pipirelli $117.205.843 Задржи група
37 A-76 6 0 2 0 1 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $59.601.596 Задржи група
36 R-6 1 8 14 10 4 126 17 7.41 F ? Pipirelli $51.534.729 Промовиран
35 R-6 9 0 2 3 0 24 17 1.41 QF ? Pipirelli $-28.495.279 Задржи група
34 R-6 3 5 7 8 3 74 16 4.62 R2 - Pipirelli $-19.401.325 Задржи група
33 R-6 3 4 9 1 4 91 16 5.69 W - Pipirelli $-23.505.872 Задржи група
32 R-6 16 0 1 0 1 15 16 0.94 QF - Pipirelli $5.246.932 Задржи група
31 R-6 28 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $10.444.896 Задржи група