Профил на менаџерот: Ivan Petrov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Ivan Petrov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 26, 2012
Последна интеракција: Апр 17 2016, 12:56:27
Постови на форумот:16  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (135)
Освоени поени:0 (384)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (32)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (2.84)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(57/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ivan Petrov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 1
Број на најавувања:891
Време поминато на ГПРО:476.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
54-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 A-33 38 0 0 0 0 0 0 - - 17872 Pipirelli $-10.423.006 Пензиониран
52 P-11 34 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Avonn $-8.835.726 Испаднат
51 A-65 3 1 7 0 5 70 17 4.12 SF 510 Pipirelli $34.411.648 Промовиран
50 A-65 7 1 2 1 0 26 17 1.53 R1 815 Pipirelli $84.969.804 Задржи група
49 A-65 13 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $67.876.146 Задржи група
48 R-100 1 11 16 9 0 142 17 8.35 W 1681 Pipirelli $36.337.524 Промовиран
47 R-100 24 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $-19.158.314 Задржи група
36-46 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
35 A-9 29 0 0 0 0 2 4 0.5 R1 - Pipirelli $12.085.836 Пензиониран
34 A-9 19 0 1 0 1 12 17 0.71 R1 751 Pipirelli $32.528.801 Задржи група
33 R-5 5 1 3 0 0 69 17 4.06 F ? Pipirelli $30.058.668 Промовиран*
32 R-5 4 1 3 0 1 58 17 3.41 SF 1887 Pipirelli $-31.669.448 Задржи група