Профил на менаџерот: Thiago Galvão

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Thiago Galvão
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 1, 2012
Последна интеракција: Јун 1 2019, 04:03:36
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (125)
Освоени поени:0 (203)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (7)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.62)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(14/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Thiago Galvão Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 56, Трка 1
Број на најавувања:906
Време поминато на ГПРО:222.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 R-168 17 0 0 0 0 4 8 0.5 R2 8457 Pipirelli $8.868.385 Задржи група
69 R-168 10 0 0 0 0 22 12 1.83 - 6403 Pipirelli $341.049 Задржи група
63-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-63 15 0 1 0 0 6 8 0.75 R2 8113 Pipirelli $8.219.792 Задржи група
61 R-63 9 0 0 0 0 25 17 1.47 SF 3559 Pipirelli $7.890.350 Задржи група
60 R-63 13 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 3826 Pipirelli $6.295.934 Задржи група
59 R-63 16 0 0 0 0 1 13 0.08 R1 7085 Pipirelli $-27.908.111 Задржи група
58 R-63 7 0 0 0 0 32 17 1.88 R2 3631 Pipirelli $-9.091.481 Задржи група
57 R-63 8 0 1 3 1 33 16 2.06 QF 5034 Pipirelli $2.752.578 Задржи група
56 R-63 4 0 5 0 0 75 17 4.41 SF 3694 Pipirelli $6.941.692 Задржи група