Профил на менаџерот: Dani Horváth

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Dani Horváth
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 7, 2012
Последна интеракција: Апр 23 2018, 09:30:26
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (131)
Освоени поени:0 (36)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(4/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dani Horváth Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 7
Број на најавувања:454
Време поминато на ГПРО:194.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-1 25 0 0 0 0 0 0 - R1 11020 Pipirelli $-1.013.521 Задржи група
63 R-1 16 0 0 0 0 0 5 0 R2 10102 Pipirelli $-4.887.795 Задржи група
62 R-1 12 0 0 0 0 11 10 1.1 R2 8224 Pipirelli $-30.762.347 Задржи група
61 R-1 17 0 0 0 0 0 7 0 - 8137 Pipirelli $-9.723.617 Задржи група
54-60 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 R-334 16 0 0 0 0 0 6 0 R1 16675 Pipirelli $22.309.867 Задржи група
52 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-81 12 0 0 0 0 3 4 0.75 R2 - Pipirelli $-7.184.255 Задржи група
50 R-81 15 0 0 0 0 3 8 0.38 R1 - Pipirelli $-11.200.346 Задржи група
49 R-81 11 0 0 0 0 9 12 0.75 R2 - Pipirelli $-4.716.672 Задржи група
48 R-81 14 0 0 0 0 10 15 0.67 R2 - Pipirelli $1.146.391 Задржи група
47 R-81 19 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-4.611.732 Задржи група
40-46 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 R-83 21 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $-11.791.319 Задржи група
38 R-83 23 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-457.311 Задржи група
37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-389 30 0 0 0 0 0 3 0 R2 - Pipirelli $-14.731.258 Задржи група
35 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 R-19 27 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $-8.888.884 Задржи група
33 R-19 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-1.948.616 Задржи група
32 R-19 30 0 0 0 0 0 9 0 - - Pipirelli $1.130.130 Задржи група