Профил на менаџерот: Juca Santos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Juca Santos
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 15, 2012
Последна интеракција: Вчера во 17:25:49
Постови на форумот:188  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (303)
Освоени поени:13 (1082)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (97)
Пол-позиции:0 (54)
Најбрзи круга:0 (37)
Просечно поени/трка: 0.93 (3.57)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

38% отклучени

(135/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Juca Santos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 6
Број на најавувања:6299
Време поминато на ГПРО:1336.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 81
Позиција во сезоната:13
Пари: $-??.???.???
Возач: Matthew Beuttler (77)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:12
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Piquet-Renault
Екипен пласман:1926
Поени на тимот:0

Спонзори

Ghortex (R81) - 5 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Juca Santos (Последна обнова: Мар 16 2020, 12:25:07)
Please dont send me invitation to join teams, i wont even read them