Профил на менаџерот: Andrey Mochalov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Andrey Mochalov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 22, 2012
Последна интеракција: Дек 13 2017, 03:09:02
Постови на форумот:281  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (192)
Освоени поени:0 (672)
Победи:0 (42)
Подиуми:0 (63)
Пол-позиции:0 (51)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: - (3.5)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 7, 2013)
Достигнувања:

48% отклучени

(172/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrey Mochalov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:mochal09

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 3
Број на најавувања:2678
Време поминато на ГПРО:1286.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Andrey Mochalov (Последна обнова: Дек 12 2014, 18:10:42)
http://www.f-legion.com/id-29367/registration.htm играем в ФМ
===============================

Midland F1 Team - the champion of 41 seasons among teams

01. Dimas Rocker (A37)
02. Denis Titov (A15)
03. Kirill Sikachyov (P12)
04. Nick Baru (P20)
05. Ivan Bahinov (P16)
06. Ilya Vilkov (P17)
07. Roman Lizogub (P5)
08. Andrey Mochalov (P10)
09. Alexei Malkin (P13)
10. Igor Pererva (A77)