Профил на менаџерот: Denis Gradinari

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Denis Gradinari
Држава: Канада
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 30, 2012
Последна интеракција: Ное 17 2017, 22:23:16
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (13)
Освоени поени:0 (43)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (3.31)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(21/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Denis Gradinari Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 2
Број на најавувања:189
Време поминато на ГПРО:54.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
62-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 R-195 6 2 3 2 3 43 12 3.58 QF 7580 Pipirelli $-8.489.337 Задржи група
41-60 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 R-289 34 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $18.410.180 Задржи група
32 R-297 20 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $1.960.143 Задржи група