Профил на менаџерот: Marvin Raaijmakers

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Marvin Raaijmakers
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 6, 2012
Последна интеракција: Ное 7 2014, 13:02:26
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (191)
Освоени поени:0 (306)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (17)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.6)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(34/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marvin Raaijmakers Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 12
Број на најавувања:3345
Време поминато на ГПРО:999.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-45 30 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $30.887.420 Пензиониран
43 A-45 20 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $44.140.539 Задржи група
42 A-45 4 1 3 1 0 54 15 3.6 QF - Pipirelli $49.965.047 Задржи група
41 A-45 12 0 1 1 0 17 17 1 R1 1206 Pipirelli $28.432.548 Задржи група
40 A-45 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $44.344.388 Задржи група
39 A-45 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1122 Pipirelli $11.926.282 Задржи група
38 P-1 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Yokomama $34.342.572 Испаднат
37 A-76 5 1 4 0 0 69 17 4.06 SF ? Pipirelli $74.504.756 Промовиран*
36 A-76 11 0 0 0 0 17 17 1 R1 825 Pipirelli $36.342.941 Задржи група
35 A-76 15 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 858 Pipirelli $24.161.193 Задржи група
34 R-19 2 4 8 0 2 97 17 5.71 QF 1010 Pipirelli $18.408.789 Промовиран
33 R-19 7 0 1 0 0 28 17 1.65 SF 2468 Pipirelli $-11.593.150 Задржи група
32 R-19 24 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $-5.592.856 Задржи група