Профил на менаџерот: Plamen Kolev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Plamen Kolev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 9, 2012
Последна интеракција: Фев 17 2019, 20:20:35
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (565)
Освоени поени:0 (678)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (54)
Пол-позиции:0 (5)
Најбрзи круга:0 (32)
Просечно поени/трка: - (1.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(72/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Plamen Kolev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 13
Број на најавувања:3154
Време поминато на ГПРО:995.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
69-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 A-72 35 0 0 0 0 0 3 0 - 10482 Pipirelli $4.137.201 Испаднат
67 A-72 33 0 0 0 0 0 13 0 R1 6429 Pipirelli $8.152.867 Задржи група
66 A-72 28 0 0 0 0 0 15 0 R1 5378 Pipirelli $3.726.107 Задржи група
65 A-72 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 4831 Pipirelli $869.323 Задржи група
64 A-72 17 0 0 0 0 8 15 0.53 QF 5092 Pipirelli $11.086.740 Задржи група
63 A-72 17 1 1 0 0 10 16 0.62 R1 4525 Pipirelli $21.221.565 Задржи група
62 A-72 14 0 0 0 2 9 15 0.6 R1 5346 Pipirelli $6.814.951 Задржи група
61 A-72 18 0 0 0 0 8 15 0.53 R2 5685 Pipirelli $17.557.776 Задржи група
60 A-72 22 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 5750 Pipirelli $9.861.259 Задржи група
59 A-72 10 0 1 0 0 13 16 0.81 R1 4408 Pipirelli $14.620.298 Задржи група
58 A-72 7 1 3 0 3 33 15 2.2 QF 5573 Pipirelli $20.008.568 Задржи група
57 A-72 10 0 1 0 0 17 17 1 R1 1494 Pipirelli $36.334.322 Задржи група
56 A-72 29 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 4685 Pipirelli $14.881.054 Задржи група
55 A-72 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 4726 Pipirelli $3.829.193 Задржи група
54 A-72 17 0 1 0 1 11 15 0.73 R1 5618 Pipirelli $9.164.856 Задржи група
53 A-72 7 0 3 0 4 37 17 2.18 QF 1040 Pipirelli $16.370.301 Задржи група
52 A-72 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1108 Pipirelli $10.947.533 Задржи група
51 A-72 26 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $9.425.271 Задржи група
50 R-232 3 4 9 0 8 94 15 6.27 W - Pipirelli $35.932.785 Промовиран
49 A-64 10 0 0 0 0 16 14 1.14 R1 - Pipirelli $-172.366 Испаднат
48 A-64 23 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $7.744.246 Задржи група
47 A-64 25 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $9.132.343 Задржи група
46 A-64 36 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $3.051.926 Задржи група
45 R-133 2 5 9 0 7 82 12 6.83 R1 - Pipirelli $13.327.756 Промовиран
44 A-25 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $4.028.345 Испаднат
43 A-25 16 0 1 0 0 8 15 0.53 R1 - Pipirelli $7.086.477 Задржи група
42 A-25 24 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1252 Pipirelli $16.803.958 Задржи група
41 R-175 5 3 5 0 6 66 17 3.88 QF ? Pipirelli $12.615.994 Промовиран*
40 R-175 9 1 2 0 0 41 17 2.41 R2 2131 Pipirelli $6.622.503 Задржи група
39 A-46 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 1647 Pipirelli $4.452.149 Испаднат
38 A-46 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1207 Pipirelli $16.574.445 Задржи група
37 R-205 1 6 13 0 0 117 17 6.88 W 2008 Pipirelli $49.252.840 Промовиран
36 A-22 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $3.119.317 Испаднат
35 R-323 6 0 4 4 0 58 17 3.41 QF 1987 Pipirelli $13.678.956 Промовиран*
34 R-323 17 0 0 1 0 9 17 0.53 R1 2530 Pipirelli $21.603.744 Задржи група
33 R-323 20 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $6.688.526 Задржи група
32 R-323 24 0 0 0 1 0 5 0 - - Pipirelli $18.634.099 Задржи група