Профил на менаџерот: Grzegorz Zwoliński

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Grzegorz Zwoliński
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 19, 2012
Последна интеракција: Фев 10 2016, 11:53:40
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (145)
Освоени поени:0 (270)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (20)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.86)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 11, 2012)
Достигнувања:

12% отклучени

(43/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Grzegorz Zwoliński Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 16
Број на најавувања:2669
Време поминато на ГПРО:553.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-239 15 0 0 0 0 2 3 0.67 - - Pipirelli $34.277.800 Задржи група
43-50 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 A-80 39 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $-14.593.768 Пензиониран
41 P-6 35 0 0 0 0 0 9 0 R2 - Dunnolop $14.621.870 Испаднат
40 P-6 25 0 0 0 0 2 14 0.14 - - Avonn $39.055.565 Задржи група
39 A-76 2 7 8 6 0 89 17 5.24 SF ? Pipirelli $119.484.971 Промовиран
38 A-76 9 0 0 0 0 21 15 1.4 R1 - Pipirelli $54.474.404 Задржи група
37 A-76 17 0 0 0 0 6 16 0.38 - - Pipirelli $93.190.150 Задржи група
36 A-76 17 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 - Pipirelli $99.379.994 Задржи група
35 A-76 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 1153 Pipirelli $40.315.570 Задржи група
34 R-274 2 2 10 7 0 95 17 5.59 QF 1396 Pipirelli $46.437.408 Промовиран
33 R-274 8 0 2 2 0 41 17 2.41 R2 1568 Pipirelli $6.509.905 Задржи група
32 R-274 25 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $6.217.463 Задржи група