Профил на менаџерот: Maciej Szlęzak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Maciej Szlęzak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 24, 2008
Последна интеракција: Фев 28 2009, 10:42:43
Постови на форумот:21  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (45)
Освоени поени:0 (88)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (8)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.96)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Maciej Szlęzak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 10, Трка 9
Број на најавувања:473
Време поминато на ГПРО:73.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
13-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
12 R-35 11 0 2 0 0 21 11 1.91 - - blank $-24.682.950 Задржи група
11 R-35 8 2 4 0 1 35 16 2.19 - - blank $-3.238.736 Задржи група
10 R-35 15 0 0 0 3 10 9 1.11 - - blank $-6.169.538 Задржи група