Профил на менаџерот: Shayne Miller

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Shayne Miller
Држава: Нов Зеланд
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 28, 2012
Последна интеракција: Фев 4 2018, 21:51:02
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (305)
Освоени поени:0 (786)
Победи:0 (29)
Подиуми:0 (64)
Пол-позиции:0 (44)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (2.58)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 29, 2012)
Достигнувања:

30% отклучени

(104/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Shayne Miller Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 1
Број на најавувања:705
Време поминато на ГПРО:117.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
56-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 R-180 7 1 2 0 0 37 9 4.11 R2 9189 Pipirelli $-11.641.527 Задржи група
52-54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-56 18 0 0 0 0 4 2 2 - - Pipirelli $-6.699.664 Пензиониран
50 A-56 23 0 1 0 0 6 12 0.5 R1 - Pipirelli $17.488.971 Задржи група
49 R-30 3 4 8 8 5 85 13 6.54 QF - Pipirelli $34.696.979 Промовиран
48 R-30 4 1 7 0 2 84 17 4.94 QF 2298 Pipirelli $-18.020.464 Задржи група
47 A-99 7 0 2 3 0 33 16 2.06 R1 - Pipirelli $-24.174.202 Испаднат
46 A-99 12 0 1 0 1 20 15 1.33 QF - Pipirelli $65.234.469 Задржи група
45 A-99 20 0 0 0 1 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $52.057.043 Задржи група
44 A-99 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1235 Pipirelli $32.400.512 Задржи група
43 R-331 1 2 8 1 0 91 17 5.35 SF 1928 Pipirelli $39.301.540 Промовиран
42 A-21 27 0 0 0 0 1 17 0.06 - ? Pipirelli $-14.176.761 Испаднат
41 A-21 5 4 4 7 1 49 16 3.06 QF - Pipirelli $13.097.787 Задржи група
40 A-21 5 0 3 0 0 36 17 2.12 SF 600 Pipirelli $16.155.695 Задржи група
39 A-21 12 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $15.500.860 Задржи група
38 A-21 5 1 3 0 2 39 17 2.29 SF ? Pipirelli $30.104.308 Задржи група
37 A-21 8 1 1 0 0 24 17 1.41 R1 ? Pipirelli $21.260.620 Задржи група
36 R-110 2 7 10 10 1 111 17 6.53 SF ? Pipirelli $23.365.385 Промовиран
35 A-11 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-16.190.429 Испаднат
34 R-306 1 5 9 14 0 91 17 5.35 QF ? Pipirelli $34.250.793 Промовиран
33 R-306 7 3 4 1 1 45 17 2.65 R2 ? Pipirelli $-14.648.849 Задржи група