Профил на менаџерот: Ivan Kudreshov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ivan Kudreshov
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 5, 2012
Последна интеракција: Јул 12 2020, 12:47:03
Постови на форумот:213  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (643)
Освоени поени:0 (1517)
Победи:0 (66)
Подиуми:0 (137)
Пол-позиции:0 (75)
Најбрзи круга:0 (52)
Просечно поени/трка: - (2.36)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 10, 2012)
Достигнувања:

56% отклучени

(201/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ivan Kudreshov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 2
Број на најавувања:16644
Време поминато на ГПРО:4077.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 80
Позиција во сезоната:22
Пари: $??.???.???
Возач: Stephane Grouillard (84)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Brambo (R80) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 R-80 18 0 0 0 0 0 9 0 R1 7722 Pipirelli $55.507.867 Задржи група
75 R-80 18 0 0 0 0 0 10 0 R2 8204 Pipirelli $60.133.110 Задржи група
74 R-80 13 0 0 0 0 8 10 0.8 R1 6715 Pipirelli $44.842.993 Задржи група
73 R-80 16 0 0 0 0 0 4 0 R1 9746 Pipirelli $43.992.750 Задржи група
72 R-80 14 0 0 0 0 3 5 0.6 R1 10141 Pipirelli $32.263.676 Задржи група
71 R-80 17 0 0 0 0 1 1 1 R1 11618 Pipirelli $20.477.506 Задржи група
70 A-37 39 0 0 0 0 0 0 - - 11370 Pipirelli $-18.532.976 Пензиониран
69 A-37 34 0 0 0 0 0 3 0 R1 10506 Pipirelli $2.987.007 Задржи група
68 P-5 36 0 0 0 1 0 10 0 - 7245 Yokomama $-10.018.859 Испаднат
67 M-5 26 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 125 Dunnolop $-104.990 Испаднат
66 Elite 28 0 0 0 0 0 16 0 R1 3608 Contimental $36.689.380 Испаднат
65 M-2 3 3 5 1 4 57 16 3.56 SF 759 Dunnolop $77.408.018 Промовиран
64 M-2 7 2 3 0 0 28 17 1.65 - 1995 Contimental $119.971.801 Задржи група
63 P-4 1 8 13 12 6 131 17 7.71 W 66 Dunnolop $137.185.218 Промовиран
62 P-4 7 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 431 Yokomama $177.564.310 Задржи група
61 A-90 1 10 14 9 13 137 17 8.06 W 606 Pipirelli $269.555.996 Промовиран
60 A-90 6 2 4 3 3 48 17 2.82 R1 1603 Pipirelli $221.628.620 Задржи група
59 A-90 14 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 4413 Pipirelli $247.501.745 Задржи група
58 A-90 10 0 2 1 1 23 17 1.35 SF 1811 Pipirelli $229.895.974 Задржи група
57 A-90 5 0 3 2 0 52 17 3.06 SF 1671 Pipirelli $226.530.639 Задржи група
56 A-90 4 2 6 1 2 69 17 4.06 SF 942 Pipirelli $117.795.207 Задржи група
55 P-6 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 489 Dunnolop $53.221.562 Испаднат
54 P-6 23 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 1368 Avonn $63.713.859 Задржи група
53 A-111 1 5 9 5 3 96 17 5.65 F 839 Pipirelli $80.421.401 Промовиран
52 A-111 13 0 1 0 0 16 17 0.94 - 1167 Pipirelli $11.738.848 Задржи група
51 A-111 12 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $47.403.427 Задржи група
50 P-6 38 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $16.930.101 Испаднат
49 M-2 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $-13.578.022 Испаднат
48 M-2 10 1 2 0 0 25 16 1.56 R2 - Avonn $17.020.955 Задржи група
47 M-2 8 1 2 0 2 26 17 1.53 - ? Contimental $18.223.495 Задржи група
46 Elite 40 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $59.720.724 Испаднат
45 Elite 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Hancock $358.648 Задржи група
44 M-5 2 3 13 3 3 111 17 6.53 W 18 Dunnolop $44.149.856 Промовиран
43 M-5 10 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 ? Avonn $45.302.729 Задржи група
42 M-5 15 0 1 0 0 14 17 0.82 QF ? Avonn $45.552.651 Задржи група
41 P-14 1 9 12 9 2 124 17 7.29 F 78 Avonn $57.597.778 Промовиран
40 P-14 8 0 2 0 0 30 17 1.76 - ? Avonn $27.579.891 Задржи група
39 A-74 2 5 13 11 9 119 17 7 W ? Pipirelli $91.283.721 Промовиран
38 A-74 6 1 2 2 1 33 17 1.94 R1 709 Pipirelli $42.107.652 Задржи група
37 A-74 18 0 0 0 0 5 17 0.29 QF ? Pipirelli $49.795.771 Задржи група
36 A-74 12 0 1 0 1 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $46.400.745 Задржи група
35 R-96 1 11 14 15 1 137 17 8.06 W ? Pipirelli $26.783.208 Промовиран
34 R-96 4 0 9 1 0 74 17 4.35 QF ? Pipirelli $-26.807.893 Задржи група
33 R-96 4 3 5 0 0 62 16 3.88 R2 - Pipirelli $-18.920.338 Задржи група