Профил на менаџерот: Pavel Buhharin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Pavel Buhharin
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 11, 2012
Последна интеракција: Дек 6 2019, 21:44:22
Постови на форумот:125  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (628)
Освоени поени:0 (1498)
Победи:0 (67)
Подиуми:0 (125)
Пол-позиции:0 (80)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: - (2.39)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 13, 2012)
Достигнувања:

56% отклучени

(199/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pavel Buhharin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 4
Број на најавувања:26633
Време поминато на ГПРО:9557 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-77 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 M-4 9 1 3 0 1 26 3 8.67 R1 9378 Contimental $-89.607.771 Пензиониран
69 M-4 25 0 1 0 0 6 16 0.38 R1 2043 Yokomama $5.115.453 Задржи група
68 M-4 16 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 676 Yokomama $16.196.335 Задржи група
67 Elite 36 0 0 0 0 0 17 0 - 608 Pipirelli $16.903.901 Испаднат
66 Elite 11 1 1 1 0 18 17 1.06 R1 9 Michelini $19.312.407 Задржи група
65 Elite 4 1 3 1 0 49 17 2.88 R2 207 Michelini $29.575.842 Задржи група
64 M-3 3 0 5 1 0 48 17 2.82 R1 28 Yokomama $81.030.449 Промовиран
63 M-3 9 1 1 1 0 29 17 1.71 R2 45 Yokomama $49.045.782 Задржи група
62 M-3 10 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 43 Dunnolop $10.991.233 Задржи група
61 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 785 Contimental $33.607.548 Испаднат
60 Elite 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 168 Contimental $16.245.346 Задржи група
59 Elite 10 1 1 0 0 16 17 0.94 R2 36 Hancock $13.119.386 Задржи група
58 Elite 12 0 1 0 0 22 17 1.29 R1 7 Hancock $33.641.123 Задржи група
57 Elite 12 0 0 1 1 21 17 1.24 R1 5 Hancock $38.021.109 Задржи група
56 Elite 13 0 1 2 0 16 17 0.94 QF 3845 Michelini $49.962.554 Задржи група
55 Elite 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 8 Bridgerock $60.078.929 Задржи група
54 M-5 1 9 14 5 5 139 17 8.18 W 10 Dunnolop $148.703.600 Промовиран
53 M-5 7 0 2 0 0 33 17 1.94 F 40 Dunnolop $124.918.229 Задржи група
52 P-5 1 10 14 4 6 131 17 7.71 F ? Dunnolop $177.644.202 Промовиран
51 P-5 8 1 1 0 0 31 17 1.82 R2 165 Avonn $200.996.867 Задржи група
50 A-65 1 6 11 14 0 108 17 6.35 SF 575 Pipirelli $223.094.393 Промовиран
49 A-65 7 0 3 1 0 42 17 2.47 R1 1696 Pipirelli $155.576.796 Задржи група
48 A-65 12 0 0 0 0 21 17 1.24 R2 ? Pipirelli $98.176.677 Задржи група
47 A-65 9 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 1162 Pipirelli $25.645.425 Задржи група
46 P-1 40 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $20.770.192 Испаднат
45 M-1 19 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 158 Avonn $-2.235.367 Испаднат
44 Elite 10 0 0 0 0 18 17 1.06 SF 65 Hancock $-5.719.847 Испаднат
43 M-5 1 6 15 9 4 130 17 7.65 W 6 Dunnolop $74.676.420 Промовиран
42 M-5 9 0 0 0 0 22 17 1.29 R2 ? Avonn $61.498.749 Задржи група
41 M-5 8 0 0 0 0 25 17 1.47 R2 ? Avonn $80.917.199 Задржи група
40 P-12 1 10 13 11 6 129 17 7.59 W ? Avonn $114.937.964 Промовиран
39 P-12 5 1 5 1 2 48 17 2.82 W 156 Avonn $105.087.259 Задржи група
38 A-77 1 11 12 14 3 126 17 7.41 F ? Pipirelli $120.018.016 Промовиран
37 A-77 10 0 0 1 0 26 17 1.53 R1 851 Pipirelli $67.925.672 Задржи група
36 A-77 12 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 1084 Pipirelli $93.556.641 Задржи група
35 A-77 16 1 1 0 2 12 17 0.71 - ? Pipirelli $61.498.231 Задржи група
34 R-163 1 5 9 13 2 96 17 5.65 F ? Pipirelli $56.136.647 Промовиран
33 R-163 10 2 3 0 1 30 14 2.14 - - Pipirelli $-20.955.364 Задржи група