Профил на менаџерот: Raphael Flores

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Raphael Flores
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 13, 2012
Последна интеракција: Авг 28 2014, 22:03:56
Постови на форумот:228  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (170)
Освоени поени:0 (467)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (39)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (2.75)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(96/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Raphael Flores Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 4
Број на најавувања:2841
Време поминато на ГПРО:1273.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
44-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 A-79 24 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $-9.864.932 Пензиониран
42 A-79 10 0 2 0 0 24 16 1.5 R1 - Pipirelli $21.457.690 Задржи група
41 P-2 13 0 3 0 2 18 17 1.06 R1 ? Dunnolop $-291.553 Испаднат
40 P-2 8 1 1 0 0 17 17 1 R1 309 Dunnolop $51.197.997 Задржи група
39 A-26 1 9 11 0 7 123 17 7.24 R2 368 Pipirelli $67.177.972 Промовиран
38 A-26 16 0 0 3 0 18 17 1.06 R2 922 Pipirelli $60.794.124 Задржи група
37 R-298 1 11 14 17 5 140 17 8.24 W ? Pipirelli $53.724.807 Промовиран
36 R-298 4 2 6 7 0 66 17 3.88 R2 ? Pipirelli $-18.234.372 Задржи група
35 R-298 11 0 1 0 0 24 17 1.41 SF 2579 Pipirelli $-25.696.742 Задржи група
34 R-298 6 0 1 0 0 36 17 2.12 R2 2051 Pipirelli $-6.664.279 Задржи група
33 R-298 19 0 0 0 0 1 14 0.07 - - Pipirelli $-8.998.831 Задржи група