Профил на менаџерот: F1 manager 363935

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:F1 manager 363935
Држава: Италија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 17, 2012
Последна интеракција: Мај 13 2021, 19:20:06
Постови на форумот:125
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (648)
Освоени поени:0 (1001)
Победи:0 (31)
Подиуми:0 (85)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: - (1.54)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 19, 2012)
Достигнувања:

25% отклучени

(92/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил:
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до F1 manager 363935 Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 5
Број на најавувања:6780
Време поминато на ГПРО:881.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
82 A-68 40 0 0 0 0 0 0 - - 8334 Pipirelli $38.905.005 Пензиониран
81 A-68 8 1 4 1 0 35 14 2.5 R2 5438 Pipirelli $51.413.613 Задржи група
80 A-68 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 2397 Pipirelli $23.898.810 Задржи група
79 A-68 27 0 0 0 0 0 17 0 - 4128 Pipirelli $10.784.400 Задржи група
78 A-68 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2743 Pipirelli $5.611.996 Задржи група
77 P-3 29 0 0 0 0 4 17 0.24 - 505 Avonn $29.577.062 Испаднат
76 A-46 1 7 8 4 0 96 17 5.65 F 1179 Pipirelli $128.224.043 Промовиран
75 A-46 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2071 Pipirelli $43.888.470 Задржи група
74 A-46 24 0 0 0 0 0 17 0 R2 3149 Pipirelli $45.759.602 Задржи група
73 A-46 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 4595 Pipirelli $62.566.863 Задржи група
72 P-24 27 0 0 0 0 3 17 0.18 - 1162 Yokomama $30.394.895 Испаднат
71 A-75 1 6 12 1 3 122 17 7.18 W 661 Pipirelli $147.807.806 Промовиран
70 A-75 10 0 0 0 0 16 17 0.94 QF 1582 Pipirelli $143.128.225 Задржи група
69 A-75 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 5258 Pipirelli $75.072.792 Задржи група
68 A-75 30 0 0 0 0 0 15 0 R1 5288 Pipirelli $51.542.272 Задржи група
67 R-136 3 3 10 4 1 91 17 5.35 SF 3860 Pipirelli $65.300.217 Промовиран
66 R-136 9 0 1 0 0 24 12 2 - 6076 Pipirelli $41.312.015 Задржи група
61-65 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 R-131 24 0 0 0 0 0 0 - - 10513 Pipirelli $12.326.000 Задржи група
57-59 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 P-9 40 0 0 0 0 0 0 - - 12151 Pipirelli $-35.502.259 Пензиониран
55 P-9 11 1 1 0 0 23 16 1.44 R2 6481 Dunnolop $9.919.751 Задржи група
54 P-9 25 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 705 Yokomama $7.661.680 Задржи група
53 A-47 3 5 8 4 2 82 17 4.82 SF 5247 Pipirelli $115.484.697 Промовиран
52 A-47 10 1 1 0 1 20 17 1.18 QF 833 Pipirelli $75.921.364 Задржи група
51 A-47 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $79.296.192 Задржи група
50 A-47 14 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $94.268.425 Задржи група
49 A-47 4 2 6 0 2 75 17 4.41 R2 478 Pipirelli $132.318.969 Задржи група
48 A-47 22 0 0 0 0 6 17 0.35 - 1575 Pipirelli $88.795.238 Задржи група
47 A-47 24 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $79.466.772 Задржи група
46 A-47 8 0 1 0 1 24 17 1.41 R2 ? Pipirelli $97.453.911 Задржи група
45 P-14 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 223 Avonn $44.867.165 Испаднат
44 P-14 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Avonn $56.530.057 Задржи група
43 A-33 4 3 9 0 0 90 17 5.29 QF ? Pipirelli $116.078.391 Промовиран*
42 A-33 7 0 3 0 0 25 17 1.47 R1 1018 Pipirelli $79.423.719 Задржи група
41 A-33 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1884 Pipirelli $69.371.710 Задржи група
40 P-14 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $53.779.751 Испаднат
39 P-14 20 0 1 0 0 8 17 0.47 QF ? Pipirelli $34.408.845 Задржи група
38 P-14 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Yokomama $26.614.758 Задржи група
37 A-47 3 0 4 0 0 67 17 3.94 R2 546 Pipirelli $81.519.939 Промовиран
36 A-47 16 0 2 0 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $55.566.720 Задржи група
35 A-47 11 0 2 0 0 17 17 1 R1 ? Pipirelli $20.782.044 Задржи група
34 R-4 1 2 11 2 0 96 17 5.65 F 1958 Pipirelli $43.110.136 Промовиран
33 R-4 21 0 0 0 0 5 13 0.38 - - Pipirelli $-8.750.642 Задржи група