Профил на менаџерот: Ivan Szuszko

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ivan Szuszko
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 18, 2012
Последна интеракција: Денес во 15:27:42
Постови на форумот:417  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (742)
Освоени поени:0 (1186)
Победи:0 (40)
Подиуми:0 (102)
Пол-позиции:0 (59)
Најбрзи круга:0 (39)
Просечно поени/трка: - (1.6)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

42% отклучени

(151/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ivan Szuszko Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 5
Број на најавувања:17930
Време поминато на ГПРО:2252.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 20
Позиција во сезоната:31
Пари: $??.???.???
Возач: Oscar Zwolsman (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:29
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Huayra Sport Group
Екипен пласман:159
Поени на тимот:0

Спонзори

Sanyoo Electric (A84) - 15 трки
XTC (A84) - 24 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 P-11 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2531 Yokomama $7.778.379 Испаднат
75 A-84 2 6 6 4 4 76 17 4.47 F 4078 Pipirelli $73.877.055 Промовиран
74 A-84 15 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1399 Pipirelli $22.012.739 Задржи група
73 A-84 23 0 0 0 0 0 17 0 R1 1900 Pipirelli $37.035.209 Задржи група
72 A-84 30 0 0 0 0 0 17 0 - 3235 Pipirelli $17.284.168 Задржи група
71 P-14 39 0 0 0 0 0 17 0 - 6804 Pipirelli $96.819.551 Испаднат
70 P-14 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 3301 Dunnolop $27.245.718 Задржи група
69 P-14 25 0 0 0 0 7 17 0.41 - 756 Dunnolop $6.316.217 Задржи група
68 A-2 1 9 12 6 3 121 17 7.12 W 895 Pipirelli $76.948.517 Промовиран
67 A-2 11 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 3157 Pipirelli $46.459.569 Задржи група
66 A-2 21 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1820 Pipirelli $80.177.670 Задржи група
65 A-2 19 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1850 Pipirelli $123.580.182 Задржи група
64 A-2 22 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 6380 Pipirelli $109.771.779 Задржи група
63 A-2 11 0 0 0 0 17 17 1 R1 1458 Pipirelli $44.362.152 Задржи група
62 P-14 39 0 0 0 0 0 17 0 - 4809 Yokomama $25.914.894 Испаднат
61 A-22 1 6 16 6 12 136 17 8 W 542 Pipirelli $48.834.583 Промовиран
60 A-22 9 0 0 1 1 25 17 1.47 R2 1352 Pipirelli $50.465.212 Задржи група
59 P-22 38 0 0 0 0 0 17 0 - 2050 Pipirelli $26.229.950 Испаднат
58 P-22 23 1 1 1 1 10 17 0.59 R1 1479 Yokomama $39.705.646 Задржи група
57 P-22 6 0 4 2 2 48 17 2.82 QF 179 Yokomama $38.181.594 Задржи група
56 P-22 14 0 1 2 0 17 17 1 R1 1069 Yokomama $33.041.865 Задржи група
55 P-22 19 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 700 Yokomama $59.928.422 Задржи група
54 A-25 1 4 9 10 4 89 17 5.24 F 5444 Pipirelli $41.781.812 Промовиран
53 A-25 11 0 1 0 0 20 17 1.18 SF 1074 Pipirelli $45.950.371 Задржи група
52 A-25 27 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Pipirelli $61.366.551 Задржи група
51 R-127 4 7 8 13 5 89 17 5.24 SF ? Pipirelli $81.756.822 Промовиран
50 R-127 4 2 7 1 4 62 17 3.65 R2 ? Pipirelli $-27.927.527 Задржи група
49 A-17 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 1523 Pipirelli $13.001.744 Испаднат
48 A-17 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Pipirelli $60.635.410 Задржи група
47 A-17 4 2 7 2 1 57 17 3.35 QF ? Pipirelli $36.302.044 Задржи група
46 A-17 5 0 5 0 0 64 17 3.76 R2 537 Pipirelli $49.128.743 Задржи група
45 P-16 37 0 0 0 0 0 16 0 - - Avonn $29.906.238 Испаднат
44 A-76 3 2 9 7 1 89 17 5.24 SF ? Pipirelli $64.421.311 Промовиран
43 A-76 7 0 3 1 0 49 17 2.88 R2 939 Pipirelli $66.502.959 Задржи група
42 A-76 12 0 0 0 0 14 17 0.82 R2 ? Pipirelli $74.996.662 Задржи група
41 A-76 10 0 2 0 0 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $35.622.271 Задржи група
40 A-76 21 0 1 0 0 10 17 0.59 - ? Pipirelli $50.720.043 Задржи група
39 A-76 16 0 1 0 1 8 16 0.5 R1 - Pipirelli $47.878.249 Задржи група
38 A-76 13 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $33.829.550 Задржи група
37 A-76 10 0 0 0 0 15 17 0.88 QF ? Pipirelli $34.096.808 Задржи група
36 A-76 20 0 1 0 0 6 17 0.35 - 1317 Pipirelli $10.428.986 Задржи група
35 A-76 25 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1229 Pipirelli $15.404.245 Задржи група
34 R-71 4 1 6 3 0 73 17 4.29 R1 1691 Pipirelli $15.403.399 Промовиран
33 R-71 21 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $-16.387.299 Задржи група