Профил на менаџерот: Kiril Stoianov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kiril Stoianov
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 24, 2012
Последна интеракција: Сеп 30 2021, 14:24:05
Постови на форумот:516  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (800)
Освоени поени:0 (1827)
Победи:0 (72)
Подиуми:0 (181)
Пол-позиции:0 (88)
Најбрзи круга:0 (43)
Просечно поени/трка: - (2.28)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

51% отклучени

(187/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kiril Stoianov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:racekick27

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 13
Број на најавувања:12139
Време поминато на ГПРО:5351.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска со

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Kiril Stoianov (Последна обнова: Мар 12 2019, 02:31:51)